Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Witajcie,

Jesteśmy w połowie wakacji i chociaż pogoda jest zmienna to słońce zdążyło dać się już naszej
skórze we znaki. Jak ochronić skórę przed słońcem, żeby bezpiecznie upajać się latem? Przedstawię to w 3 prostych krokach.

Każdorazowa ekspozycja skóry na słońce to pochłanianie przez nią szkodliwego promieniowania, co w efekcie prowadzi do jej szybszego procesu starzenia. Promieniowanie przedostaje się przez naskórek do skóry właściwej, czyli drugiej pod względem głębokości warstwy skóry. Skóra właściwa po około 28 roku życia zmniejsza tempo regeneracji i określana jest mianem skóry dojrzałej. Zniszczenia skóry dojrzałej odbudowywane są dużo wolniej lub wcale, dlatego najlepiej unikać promieniowania słonecznego przyspieszającego proces starzenia się skóry. Skóra właściwa składa się z kolagenu, elastyny, naczyń krwionośnych, zakończeń nerwowych. Poddawanie skóry długotrwałemu działaniu promieni UV powoduje redukcję warstwy kolagenu i elastyny, skutkując obwisłością naskórka. Następuje poszerzenie naczyń krwionośnych objawiające się zaczerwienieniem skóry. Co więcej, melanocyty rozrzucone w naskórku umierają, powodując powstanie białych plamek, lub mogą wykazać wzmożoną aktywność, pozostawiając na ciele brązowe plamy.

 

Mamy na to sposób i proponujemy 3 Programy zabiegowe na 3 problemy skóry :

To indywidualne, bardzo bogate Programy zabiegowe opierające się na produktach profesjonalnej hiszpańskiej marki Mediderma dla różnych typów skóry, które wykonywane w lecie przygotowują skórę na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu chronią ją przed fotostarzeniem się skóry i przbarwieniami.

 

Skóra wrażliwa, naczynkowa

Jeśli jesteście posiadaczami wiecznie podrażnionej, zaczerwienionej skóry z widocznymi pajączkami lub rumieniem, ten program bedzie dla was idealnym rozwiązaniem.

Pierwszy krok: Dzięki wykorzystaniu specjalnie dobranych kosmetyków w tym miedzy innymi kwasu azelainowego, skóra zostanie rozjasniona, nastapi redukcja stanu zapalnego i rumienia towarzyszacego rozszerzonym naczyniom.

Drugi krok: Dodatkowo w kolejnym 2 etapie zabiegu naczynia zostana wzmocnione oraz antyoksydacja bedzie szybciej postepowała.

Trzeci krok: W 3 etapie zabiegu będą wspierane działania produktów fotoprotekcyjnych , czyli przygotowanie skóry do lata!

 

Skóra odwodniona, łuszcząca się

Zabieg dedykowany jest osobom z problemem zmarszczek posłonecznych, cierpiacych na łuszczyce lub posiadających suchą skórę.

Pierwszy krok: Połączenie specjalnie dobranych preparatów w pierwszej fazie daja efekt maksymalnego nawodnienia bo tego własnie skóra potrzebuje w pierwszej kolejności.

Drugi krok: Kolejnym etapem jest spotęgowanie efektu nawilzenia oraz wzmocnienia działania antyoksydacyjnego.

Trzeci krok: W 3 etapie programu wspierane są działania produktów fotoprotekcyjnych i tak jak w przypadku pierwszego progremu przygotowanie skóry do lata!

 

Skóra dojrzała, dotknięta starzeniem

Jesteś osobą po 28 roku życia a twoja skóra zaczyna tracić swoją dawną jędrność, jest szara, zmęczona? Ten program jest własnie dla Ciebie!

Pierwszy krok: Na pierwszym zabiegu praca kosmetologa opiera się na dotlenieniu i naprawie uszkodzeń DNA

Drugi krok:  za kolejne 14 dni wykonywana jest 2 etap polegający na nawilżeniu i rozświetleniu

Trzeci krok: następnie 3 etap mający na celu wzmocnienie działania antyoksydacyjnego oraz fotoprotekcji naturalnej naszej skóry.

 

3 PROGRAMY — 3 ZABIEGI — 3 WIZYTY — 4 TYGODNIE


Podsumowując, co łaczy te trzy programy?:

  • wykonuje sie kolejne fazy co 14-21 dni
  • wszystkie działaja fotoprotekcyjne
  • wszystkie działaja antyoksydacyjnie
  • sa idealne na lato

 

Ile kosztuje Program „PEEL&CARE”?

Konsultacja kosmetologiczna jest BEZPŁATNA
Pierwszy zabieg 219 zł (twarz) / 269 zł (twarz, szyja, dekolt)
Drugi zabieg 219 zł / 269 zł
Trzeci zabieg 219 zł/ 269 zł
Krem do stosowania w domu po zabiegu: 142 zł – 199 zł

Przy wykupieniu Pakietu 3 zabiegów + kremu  otrzymasz 30% zniżki na krem pozabiegowy*

 

Nie zwlekaj i juz dzis wybierz program najlepszy dla Ciebie!
Jeżeli nie wiesz, na który sie zdecydowac, przyjdz do nas na bezplatna konsultacje a my pomozemy ci wybrac odpowiedni dla Ciebie.

Niech twoja Skóra równiez odpocznie tego lata!