Skip to main content

LAST MINUTE ♥♥♥ -15% OFF Depilacja laserowa 

LAST MINUTE ♥♥♥ -15% OFF Depilacja laserowa 

LAST MINUTE ♥♥♥ -15% OFF Depilacja laserowa 

LAST MINUTE ♥♥♥ -15% OFF Depilacja laserowa 

LAST MINUTE ♥♥♥ -15% OFF Depilacja laserowa 

LAST MINUTE ♥♥♥ -15% OFF Depilacja laserowa 

LAST MINUTE ♥♥♥ -15% OFF Depilacja laserowa 

LAST MINUTE ♥♥♥ -15% OFF Depilacja laserowa 

szukaj
0

1. Kriolipoliza to bezbolesna i nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji

Zarówno liposukcja jak i kriolipoliza to metody trwałego usuwania komórek tłuszczowych z organizmu. Odsysanie tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji jest skuteczne i przynosi natychmiastowy efekt, ale wiąże się z bólem, długotrwałą rekonwalescencją i dużą inwazyjnością zabiegu. Kriolipoliza, w odróżnieniu od niej, jest zabiegiem niewymagającym  narkozy, bezbolesnym i bezpiecznym. Co prawda na jej rezultaty trzeba poczekać kilka tygodni, ale Pacjent już zaraz po zabiegu może wrócić do normalnego trybu życia, nie odczuwa bólu czy dyskomfortu i jest wolny od rekonwalescencji.

Metoda wymrażania tkanki tłuszczowej została odkryta przez naukowców z Harvard Medical School, którzy zauważyli, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej podatne na niską temperaturę niż tkanki je okalające. Dzięki ich badaniom, powstały pierwsze próby selektywnego wymrażania tkanek tłuszczowych, które przyniosły bardzo dobre rezultaty. Na podstawie badań i swoich obserwacji, specjaliści stworzyli urządzenie Cooltech, które gwarantuje nie tylko maksymalną skuteczność działania, ale również wysoką bezpieczność. Urządzenie posiada status technologii medycznej, co potwierdza jego wyjątkowe działanie.

Kriolipoliza jest świetną opcją dla osób zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej na takich obszarach ciała jak brzuch, podbródek, ramiona, boczki, bryczesy, plecy czy uda. Zabieg gwarantuje rewelacyjne efekty już po jednej sesji, a całość terapii obejmuje maksymalnie 3 powtórzenia.

2. Kriolipoliza niszczy komórki tłuszczowej bezpowrotnie i bez efektu jo-jo

Kriolipoliza to metoda trwałego usuwania zbędnego tłuszczyku poprzez jego selektywne wymrażanie. Badania pokazują, że kriolipoliza Cooltech jest w stanie usunąć aż 30-40% komórek tłuszczowych z wybranej partii ciała! Co to oznacza? Zamrożone komórki tłuszczowe w 100% zostają usunięte z organizmu i nie podlegają regeneracji, zupełnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji. Następnie przez ok. 2 tygodnie po zabiegu są wydalane przez organizm i nie podlegają regeneracji. Dzięki naturalnemu pozbywaniu się zniszczonym komórek tłuszczowych, efekty zabiegu stają coraz bardziej widoczne w czasie – pierwsze ubytki można zauważyć już po ok. 3-4 tygodniach od zabiegu, a pełny efekt widoczny jest po upływie około 2-3 miesięcy.

Zabieg kriolipolizy Cooltech w Laser Estetic daje pewność bezpowrotnego usunięcia tkanki tłuszczowej bez efektu jo-jo. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że nie jest to metoda do walki z otyłością, lecz do miejscowego usuwania tłuszczu.

3. Nie dla każdego – musisz mieć min. 2cm tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu

Aby móc zakwalifikować się do zabiegu kriolipolizy Cooltech należy udać się na bezpłatną konsultację z kosmetologiem Laser Estetic, który wykluczy przeciwskazania i dokona pomiarów obszaru zabiegowego. Zgodnie z zaleceniami twórców technologii, aby móc w sposób bezpieczny i skuteczny przeprowadzić zabieg kriolipolizy, należy wykonać go na obszarze z min. 2cm tkanki tłuszczowej. Konsultacja kosmetologiczna służy także ustaleniu optymalnych parametrów zabiegowych i zadecydowaniu czy wystarczy jedna, czy należy użyć dwóch głowic Cooltech.

4. Kriolipoliza Cooltech to 70 minut relaksu

Kriolipoliza Cooltech to bezbolesny, relaksacyjny zabieg na ciało, który działa, podczas gdy Ty odpoczywasz, pijesz kawę lub czytasz czasopismo. Poznaj etapy zabiegu:

  • Po zakwalifikowaniu Pacjenta do zabiegu, Kosmetolog dokonuje pomiaru grubości tkanki tłuszczowej, co umożliwia wybranie odpowiednich parametrów w urządzeniu Cooltech.
  • Kolejnym krokiem jest nałożenie ochronnej membrany oraz zassanie fałdu skóry przez aplikator.
  • Teraz nadszedł czas na relaks 🙂 Przez ok. 70 minut Pacjent leży przykryty kocem, podczas gdy nałożone aplikatory pracują na tkance tłuszczowej. Dzięki schłodzeniu tkanki tłuszczowej do bezpiecznej temperatury pomiędzy -6 °C a -8 °C, wyciszone zostaną receptory czuciowe i Pacjent może się zrelaksować.
  • Po upływie czasu, Kosmetolog ściąga aplikatory i rozmasowuje zassany fałd skóry aby przywrócić mu krążenie i naturalną formę. Można użyć w tym celu również fali uderzeniowej X-WAVE BTL.
  • Bezpośrednio po zabiegu pojawia się zaczerwienienie i lekkie mrowienie, które znika maksymalnie po kilku godzinach. Już chwilę po wizycie w Laser Estetic, Pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności. Na kolejną wizytę kriolipolizy można umówić się po upływie 6-8 tygodni.

5. Odpowiednia dieta i ruch utrwalą spektakularne efekty Cooltech

Faktem jest, że żaden zabieg modelujący sylwetkę nie zastąpi zdrowego stylu życia. Tak jest również w przypadku kriolipolizy Cooltech. Zdrowa, zbilansowana dieta, ruch i odpowiednie nawadnianie organizmu to najlepszy sposób na utrwalenie i wzmocnienie efektów osiągniętych w gabinecie kosmetologicznym.

Cooltech jest przełomową technologią, dającą pewność rewelacyjnych rezultatów i szczególnie polecamy ją osobom, które mimo aktywnego trybu życia nie mogą sobie poradzić z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach czy biodrach. Należy pamiętać, że jeśli Pacjent utrzyma zdrowy styl życia, będzie mógł cieszyć się szczupłym, pięknym ciałem na długo!