Skip to main content

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

szukaj
0

Zbliża się wiosna i coraz więcej naszych pacjentów, jak co roku, zaczyna myśleć o trwałym usunięciu owłosienia na swoim ciele. Pojawiają się wątpliwości, czy to dobry okres aby zacząć, czy to bezpieczne, a co jeśli boli, czy do lata będę mieć już gładkie ciało i wiele innych pytań,które powodują, że zabiegi odkładacie w czasie.

Ja znam co najmniej 5 powodów, dla których swoje obawy możecie śmiało zamieść pod dywan a jutro przyjść na pierwszy zabieg trwałego usuwania owłosienia:

 

1. BĘDZIE EFEKT DO LATA

Do lata zostało 4,5 miesiąca, to czas w którym zdążysz zrobić 2-3 zabiegi. Mimo, iż do osiągnięcia ostatecznego efektu potrzeba więcej zabiegów, efekty zobaczysz już po pierwszym, włoski zdecydowanie wolniej zaczną odrastać, będzie ich mniej z zabiegu na zabieg, a ciało będzie gładkie bez wrastających włosków, podrażnionych mieszków włosowych i bez tzw „czarnych kropek po goleniu”

2. U NAS ZABIEG JEST BEZPIECZNY

Laser diodowy Vectus® jest najbezpieczniejszą technologią dostępną na całym świecie. Poparzenia najczęściej występują przy nieumiejętnym doborze mocy lasera w trakcie zabiegu lub przy wykonaniu zabiegu bez wykluczenia przeciwskazań. Nasi Specjaliści zawsze przeprowadzają osobiście wywiad z pacjentem i kwalifikują go do zabiegu. Naukowcy z firmy Palomar stworzyli w Vectusie® czytnik melaniny SkinTel®. Tomały komputerek, który po przyłożeniu do skóry sam określa poziom melaniny i sam dobiera maksymalne ale bezpieczne parametry zabiegowe dla pacjenta.

3. VECTUS + SPECJALISTA Laser Estetic = NIE BOLI

Vectus® posiada specjalną głowicę z chłodzeniem Advanced Contact Cooling®, dzięki czemu skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po strzale lasera. To daje zdecydowanie poprawia komfort zabiegu dla pacjenta.

4. OPIEKUJEMY SIĘ TOBĄ

Nasi specjaliści od pierwszej wizyty do ostatniej są w stałym kontakcie z pacjentem, który w każdej chwili może skorzystać z porady telefonicznej, internetowej (mail, chat) lub osobistej. Umawiamy pacjentów w określonych odstępach czasu i to my pilnujemy systematyczności zabiegów, co ma duży wpływ na skuteczność zabiegów.

5. OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE

Koniec wydawania pieniędzy latami na woski, depilatory, maszynki, zabiegi i kosmetyki pielęgnujące skórę przed, podczas i po depilacji. Co więcej podczas urlopu nie będziesz trwoniła cennego czasu na doprowadzaniu ciała do gładkości

Czy depilacja jest droga? NIE biorąc pod uwagę, że serię wykonujesz tylko raz w życiu. Dodatkowo w Laser Estetic chcemy, żeby depilacj była dostępna finansowo dla każdego wieć proponujemy pakiety 5 zabiegów lub nielimitowanej depilacji, co zdecydowanie oszczędza portfel pacjenta. Zabiegi można wykupić nawet z 40% rabatem

 

To tylko kilka powodów, które świadczą o tym, że na depilację zawsze jest dobry czas. Najważniejsze to zrobić pierwszy krok i umówić się na bezpłatną konsultację. Resztę pomogą i doradzą nasi doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści.

 

Zapraszam serdcznie