Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Witam,

Niestety u większości osób opadające powieki silnie związane są ze starzeniem skóry oczu. Wkraczając w 30-y rok życia nasz organizm produkuje mniejszą ilość kolagenu przez co nasza skóra jest mniej jędrna i sprężysta. Skóra wokół oczu jest bardzo cienka i delikatna i to na niej w pierwszej kolejności pojawiają się pierwsze zmarszczki oraz wiotkość.

Opadające powieki, zmarszczki i wiotka skóra wokół oczu powodują, że wyglądamy na bardziej smutnych, zmęczonych i starszych.

Do tej pory jedną skuteczną metodą poprawy skóry powieki górnej i dolnej była chirurgiczna korekta opadającej powieki, co wiązało się z bólem, długą rekonwalescencją i dużymi kosztami. Dzisiaj z pomocą przychodzą innowacyjne metody medycyny estetycznej – urządzenie Plasma IQ™.

Plasma IQ™ to proste i bezpieczne urządzenie do wykonywania bezinwazyjnego liftingu powiek, które daje zauważalny efekt już po pierwszym zabiegu.
Urzadzenie to wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działa w obrębie naskórka, nie uszkadzając przy tym skóry.
Pozwala uzyskać efekt „otwartego oka”, uniesienie powiek i kącików oka i brwi, redukcje zmarszczek na powiece dolnej.

Jak działa Plasma IQ™?

Plasma IQ™ jest bezpieczną i prostą technologią służącą do bezinwazyjnego liftingu powiek górnych i dolnych, redukcji drobnych zmarszczek oraz usuwania włókniaków, plamek rubinowych i kępek żółtych. Plasma IQ™ jest generatorem plazmy. Między końcówką urządzenia a skórą pacjenta powstaje niewielki łuk elektryczny, dzięki któremu generowane są mikrowiązki plazmy. Zjawisko to porównywalne jest do strzału pioruna tylko z dużo słabszą siłą. Mikrowiązki plazmy w kontrolowany sposób powodują sublimację naskórka i obkurczanie się skóry w miejscu działania.

Jak wygląda zabieg ?

Zabieg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, podczas której omawiane są przeciwskazania do zabiegu. Następnie znieczulamy skórę specjalnym kremem i przystępujemy do zabiegu. Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry w odległości ok. 0,5 mm. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka (odparowanie) nie uszkadzając przy tym skóry i otaczających tkanek. Procedura nie powoduje stanu zapalnego ani krwawienia.

Jak skuteczne są zabiegi?

Uzyskany efekt utrzymuje się od 2-4 lat. Czas ten zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta do starzenia i wiotkości skóry  oraz od odpowiedniej pielęgnacji skóry po zabiegach.

Jakie efekty możemy uzyskać?

Bezpośrednio po zabiegu na skórze widoczne będą małe strupki, które utrzymają się ok 4-7 dni. Można je po 2 dniach zakryć podkładem mineralnym, wtedy będą niewidoczne. 2 i 3 dnia w okolicy zabiegowej może wystąpić opuchlizna. Kiedy strupki odpadną pojawi się lekkie zaczerwienienie, które utrzyma się o 1-2 tygodni. W tym czasie należy stosować środki przyśpieszające regenrację oraz kremy na zaczerwienienia i rumień.