Skip to main content

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

szukaj
0

CEL: Płaski brzuch

Masz odstający brzuszek, boczki, a może nadal walczysz z pociążową sylwetką? Z tym problemem spotykamy się w naszej Klinice codziennie – wiele kobiet zmaga się z tłuszczykiem w okolicach brzucha, zaburzeniami hormonalnymi wpływającymi na jego wygląd oraz problemami jelitowymi spowodowanymi stresem, nieodpowiednią dietą czy brakiem aktywności fizycznej. Oprócz oczywistych zmian, które należy wprowadzić w życie chcąc zrzucić nadprogramowe kilogramy z brzuszka (pełnowartościowa, zbilansowana dieta, ruch, nawodnienie organizmu), warto skorzystać z bogatej oferty zabiegów kosmetologicznych, które dodatkowo:

  • wspomogą układ limfatyczny i zlikwidują zastoje, obrzęki i pobudzą krążenie limfy,
  • dadzą efekt liftingu skóry, ładnie ją naprężą i ujędrnią,
  • pobudzą fibroblasty, dotlenią i odżywią skórę.

Sprawdź jak możesz osiągnąć efekt płaskiego, jędrnego brzuszka w Laser Estetic i umów się na konsultację.

 

CEL: Szczupłe uda bez cellulitu

Cellulit to jeden z najbardziej powszechnych i najbardziej uciążliwych problemów, z którym spotykają się kobiety (nawet te szczupłe) – dotyka on nawet 80% kobiet po 20 roku życia! Jest to zaburzenie w rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, które prowadzi do zmian w tkance podskórnej, widocznych w zależności od poziomu zaawansowania. Tzw. skórka pomarańczowa to nieestetyczne grudki i zagłębienia w skórze, które powstają na skutek braku ruchu, niewłaściwego odżywiania i problemów hormonalnych.

Twoim marzeniem są nogi jak u modelki – szczupłe, wysportowane i bez cellulitu? Nic prostszego! Dzięki innowacyjnemu połączeniu naszych technologii, szybko rozbijemy nawet oporny cellulit i wyszczuplimy Twoje nogi bez bólu, rekonwalescencji i skutecznie.

Poznaj polecany przez naszych Kosmetologów zestaw zabiegów na uda i umów się na konsultację.

 

CEL: Jędrne pośladki

Kształt pośladków może zależeć od wielu czynników – są to m.in. fizjologiczna budowa ciała,  prowadzony tryb życia, aktywność fizyczna. Z wiekiem, skóra traci na gęstości, a w obszarach takich jak pośladki, dość szybko możemy zauważyć utratę jej gęstości, nadprogramowy tłuszczyk lub cellulit.

Umięśnione  i jędrne pośladki to marzenie każdej z nas. Wiele kobiet osiąga ten cel odpowiednimi ćwiczeniami, wytrwałością i odpowiednią dietą, ale my wiemy jak jeszcze bardziej uwydatnić te efekty i utrzymać je na długo!

Poznaj plan zabiegów na jędrne pośladki i umów się na bezpłatną konsultację.

 

Z BOSKĄ NA LATO Twoje marzenie o idealnej sylwetce jest na wyciągnięcie ręki. Umów się na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne i skorzystaj z przygotowanych planów zabiegowych, a wakacje powitasz idealnym, BOSKIM ciałem.