Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Idealnie gładkie ciało to marzenie prawie każdej kobiety i coraz większej liczby mężczyzn. Okazuje się, że jesień i zima to najlepsze pory roku aby zacząć swoją przygodę z trwałym usuwaniem owłosienia i przygotować swoje ciało do lata. Dlaczego tak jest?

Niechciane owłosienie stanowi odwieczny problem dla wielu kobiet i mężczyzn. Jest wiele dostępnych metod depilacji ale żadna z nich nie jest tak doskonała i skuteczna jak depilacja laserowa laserem diodowym. Golenie maszynką wymaga codziennych zabiegów, woskowanie jest bolesne i wymaga zapuszczania włosów, wyrywanie pęsętą jest dla cierpliwych i precyzyjnych osób. Natomiast depilacja laserowa to przełom w efektywności zabiegów. Laser pozwala pozbyć się owłosienia raz na zawsze. Warunkiem skuteczności zabiegów jest wykonanie całej serii zabiegów, systematyczność oraz stosowanie się do zaleceń kosmetologa i przestrzeganie przeciwskazań.

Słońce i mocna opalenizna to jedno z najważniejszych przeciwskazań depilacji laserowej. Ta partia ciała,która będzie poddana zabiegowi, nie może być wystawiana na promienie słoneczne conajmniej na 3 tygodnie przed depilacją oraz 2-3 tygodnie po depilacji. Unikniemy dzięki temu przebarwień i niepotrzebnych podrażnień skóry. Poza tym, w okresie jesiennym i zimowym skóra jest trochę jaśniejsza, co sprawia, że światło lasera będzie lepiej absorbowane przez same włosy i zabiegi będą bardziej efektywne. Oczywiście depilacja nie jest zabroniona w okresie letnim, ale należy pamiętać, że miejsca poddane zabiegom należy chronić przed promieniami słonecznymi, stosując krem z filtrem „bloker”.

Aby pozbyć się całkowicie niechcianego owłosienia należy wykonać serię 6-8 zabiegów w określonych odstępach czasu średnio co 8-10 tygodni. Widzimy zatem, że cała sesja wymaga czasu a zadowalające efekty uzyskamy dopiero po kilku miesiącach.

Dzięki zabiegom depilacji laserowej dodatkowo pozbędziemy się problemu wrastających włosków, zapalenia mieszków włosowych, usuniemy drobne przebarwienia po innych metodach depilacji.

Także jeśli chcemy, żeby nasze bikini, nogi czy pachy rewelacyjnie prezentowały się na plaży w bikini to pomyślmy o rozpoczęciu depilacji już teraz, bo tak naprawdę nigdy niewiadomo ile zabiegów będzie trzeba wykonać w naszym przypadku żeby osiągnąć efekt idealnie gładkiego ciała.