Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Pakiet IDEALNY 
Jeśli zależy ci na pewności, że owłosienie zniknie bezpowrotnie, postaw na pakiet IDEALNY. W ramach oferty, otrzymujesz dwuletni dostęp do maksymalnie 11 zabiegów na małe (899zł za pierwszą partię ciała, 600zł za każdą kolejną) i duże partie ciała (1399zł za pierwszą partię ciała, 1000zł za każdą kolejną partię). Możesz również zainwestować w najnowszą wersję pakietu na całe ciało (6999zł) i pozbyć się całego zbędnego owłosienia na trwałe!

Pakiet MINIMALNY
Aby usunąć owłosienie metodą depilacji laserowej, należy wykonać średnio od 5 do 8 zabiegów. Liczba zależy od indywidualnych potrzeb Pacjenta, tego w jaki sposób reaguje na laser i czym charakteryzuje się jego owłosienie. Niektóre typy włosów chętnie współpracują z laserem a efekty widoczne są szybko, inne (przeważnie jasne, rude, o niskim stopniu melaniny) potrzebują większej ilości wizyt w gabinecie. W pakiecie MINIMALNYM otrzymujesz roczny dostęp do maksymalnie 5 zabiegów na małe partie ciała (599zł za pierwszą partię ciała i 400zł za każdą kolejną) i duże (999zł za pierwszą partię ciała, 800zł za każdą kolejną partię). W wersji na całe ciało zapłacisz za pakiet MINIMALNY 4999zł.

Depilacja laserowa to z pewnością niemała inwestycja, która w przełożeniu na inne, kosztowne metody krótkotrwałego pozbywania się niechcianych włosów, bez wątpienia opłaca.
Decydując się na depilację laserową, pamiętaj by sprawdzić stan i rodzaj sprzętu, którym jest wykonywana. Kierowanie się w tej kwestii warunkami ekonomicznymi nie jest najsłuszniejszą metodą, a wybór tańszej formy zabiegu, w niesprawdzonym gabinecie, może skutkować powikłaniami i utratą sporej gotówki. Niektóre salony wprowadzają swoich klientów w błąd i oferując „depilację laserową”, przeprowadzają zabieg tańszym, mniej efektywnym sprzętem depilacji IPL, która nie usuwa owłosienia na całe życie.

W LaserEstetic używamy najnowocześniejszego na rynku lasera diodowego Vectus, który gwarantuje bezpieczeństwo, komfort i skuteczność depilacji. Unowocześniona wersja najpopularniejszego systemu depilacji diodowej Light Sheer Duet to pewność trwałego i szybkiego usunięcia owłosienia bez względu na kolor włosów i karnację skóry. Przed rozpoczęciem serii, oferujemy bezpłatną konsultację pozwalającą wykluczyć przeciwskazania do zabiegu. Nasza wykwalifikowana kadra kosmetologów obejmuje Pacjenta opieką przez cały okres trwania depilacji laserowej, odpowiada na wszelkie pytania i służy pomocą.