Skip to main content

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

szukaj
0

Grudzień to idealny czas na zadbanie o siebie lub o bliskich. Często w świątecznej gorączce zakupów nie jesteśmy pewni, co powinniśmy sprawić drugiej osobie, aby na pewno była zadowolona.

My jednak z doświadczenia wiemy już, jak dobrym prezentem jest bon na zabieg do naszej kliniki! Zmęczone po świątecznych przygotowaniach i wyjazdach panie przychodzą do nas po raz pierwszy, aby wykorzystać bon, a później wracają już jako nasze stałe klientki, ciesząc się wspaniałym samopoczuciem i dbając o swój wygląd.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia mamy więc dla naszych klientów specjalną ofertę. Obniżyliśmy ceny naszych najbardziej popularnych zabiegów, aby każdy mógł skorzystać z nich sam lub sprawić je komuś bliskiemu w prezencie!

-Termolifting NIR® 299zl zamiast 399 zł (lifting, ujędrnienie, poprawa owalu)

-Mezoterapia DermoPen® 199zl zamiast 299 zł (odżywienie, regeneracja, odmłodzenie)

-Endermolift LPG® 169 zł zamiast 199 zł (naturalne ujędrnienie, relaks i poprawa jakości skóry)

Każdy z nich nadaje się idealnie na świąteczny prezent, który zachwyci każdego!

Termolifting NIR® będzie perfekcyjnym wyborem dla osób, które chcą zadbać o kondycję skóry twarzy. Przede wszystkim dla tych walczących z problemem opadających powiek i policzków, czy ze zmarszczkami.

Mezoterapia DermoPen® to zabieg idealny by zrewitalizować i odmłodzić naszą skórę. Pozwala nam ona na redukcję istniejących drobnych zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy, by pobudzić produkcję kolagenu i elastyny. Prowadzi to do wspaniałych efektów! Zabieg ujędrnia skórę, niweluje blizny po przebytym trądziku i redukuje drobne zmarszczki i przebarwienia.

Endermolift LPG® natomiast to całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, wygładzania zmarszczek i ujędrniania skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Doskonale sprawdzi się także w przypadku osób marzących o wymodelowaniu owalu twarzy, czy likwidacji podwójnego podbródka, a także zasinień i „worków” pod oczami. Zabieg ten silnie pobudza komórki skóry do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu skóra natychmiast zyskuje sprężystość, jędrność i zdrowy, świetlisty kolor.

 

Oczywiście do każdej naszej Pacjentki podchodzimy indywidualnie, więc przed przystąpieniem do któregokolwiek z zabiegów przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna i medyczna. Możemy dzięki niej wykryć ewentualne przeciwwskazania. To nasza standardowa procedura, która sprawia, że każdy zabieg jest skuteczny i bezpieczny.

 

Na te święta podaruj sobie lub bliskiej osobie Piękno w Laser Estetic!

Warunki promocji:

– oferta ważna 01-31.12.2018
– zabieg można wykupić do 31.12 płacąc osobiście w recepcji kliniki lub przelewem (nr konta i zasady dokonania przelewu podane są w na naszej stronie www.laserestetic.pl/kontakt)
– Bon Upominkowy możemy wysłać na życzenie pocztą na wskazany adres po dokonaniu płatności przelewem
– wykupione w grudniu bony na zabiegi promocyjne są ważne 3 miesiące od daty zakupu