Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Innowacje w świecie nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii potrafią dać niewiarygodne rezultaty. Opinia, że szczupłą sylwetkę, bez cellulitu i rozstępów można uzyskać jedynie za pomocą skalpela jest mitem. W Laser Estetic specjalizujemy się profesjonalnych, bezbolesnych i w pełni bezpiecznych zabiegach modelujących i wyszczuplających sylwetkę. Aby ich efekty zachwyciły Cię na długo, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Odpowiedni zabieg to podstawa

Najlepszymi i najbardziej przełomowymi zabiegami na rynku kosmetologii estetycznej, które zostały stworzone w celu widocznego wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki są m.in. Venus Legacy, Endermologie LPG Alliance i X-WAVE BTL. Każda z nich została opracowana z myślą o skutecznej walce z określonymi problemami. Jeśli:

  • Zmagasz się ze zbędnym tłuszczykiem na brzuszku, udach, ramionach
  • Cellulit to Twój wróg, którego nie możesz się pozbyć
  • Martwi Cię wiotka skóra po ciąży lub radykalnej utracie wagi

Możesz śmiało sięgać po zabiegi nieinwazyjne w Laser Estetic jako terapie samodzielne lub łączone.  Trzy wymienione wyżej zabiegi można wykonywać równolegle, dzięki czemu efekty wyszczuplenia i ujędrnienia sylwetki są znacznie szybsze, bardziej trwałe, a co najważniejsze – w atrakcyjnych pakietach kupisz je taniej i zaoszczędzisz czas.

Pamiętaj o nawodnieniu i odpowiedniej diecie

Aby efekty pozabiegowe były jak najlepsze, nasi specjaliści zalecają, by po zabiegu zwiększyć spożycie wody (do 2,5l dziennie) oraz stosować zrównoważoną dietę. Unikajmy wysokotłuszczowych posiłków w dniu zabiegu i co najmniej 3 dni po. Warto w czasie terapii zastosować dodatkową suplementację witaminą C oraz zrezygnować ze spożywania alkoholu.

Gimnastyka i ruch

Aby wzmocnić mięśnie pobudzone za sprawą zabiegów w Laser Estetic, warto postawić na lekką gimnastykę i ruch, który sprawi, że efekty będą widoczne szybciej i na dłużej. Zabiegi modelujące sylwetkę działają niezwykle pobudzająco, dlatego w połączeniu z aktywnością fizyczną, mogą dać zachwycające rezultaty i przyspieszyć osiągniecie wymarzonego celu.

Zadbaj o skórę po zabiegu

O odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry warto dbać zawsze, ale wzmocniona pielęgnacja skóry zalecana jest szczególnie przed i po przeprowadzeniu zabiegów modelujących. Nasi kosmetolodzy radzą, by stosować kremy i balsamy bogate w witaminę C i aktywne składniki odżywcze, które zminimalizują obrzęki skóry, zmniejszą ewentualne zasinienia i zaczerwienienia oraz zagwarantują utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia. O to, jakie produkty i kosmetyki są odpowiednie po zabiegu możecie dopytać swojego Kosmetologa po przeprowadzonej terapii.