Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Luźna skóra na brzuchu – czy da się jej zapobiec?

Utrata jędrności skóry na brzuchu to wynik jednoczesnych zmian hormonalnych w ciele kobiety, jak i dość szybkiego przybierania na wadze. Pod wpływem tych dwóch głównych czynników, struktura skóry, a właściwie włókna kolagenowe i elastynowe narażone są na pękanie i uszkodzenia. Dobrą praktyką, by zminimalizować uszkodzenia skóry i powstawanie luźnego brzuszka jest aktywność fizyczna i dobrze zbilansowana dieta w trakcie ciąży. Jednakże, bez względu na wszystko, skóra w czasie ciąży poddawana jest ekstremalnemu wysiłkowi, a nagła utrata jędrności w okolicach brzucha jest niemalże nieunikniona. Należy pamiętać, że jest to zupełnie naturalne i normalne oraz to, że skóra jest zdolna do odbudowy i regeneracji – wystarczy tylko wybrać odpowiednie metody.

Pozbądź się kompleksu szybko i skutecznie!

Luźny brzuszek po porodzie przysparza młodym mamom wielu kompleksów i nieśmiałości. Suplementacja, pełnowartościowa dieta i bezpieczna gimnastyka to podstawa walki z pociążowym brzuszkiem. Poleca się także sięgnięcie po zabiegi medycyny estetycznej. Bezpieczna, bezbolesna i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, zwłaszcza młodej mamy, jest najistotniejszym powodem, dla którego Kobiety decydują się na serię zabiegów Venus Legacy na partię brzucha.

Venus Legacy to najlepszy sposób na walkę z uporczywym cellulitem, redukcją niechcianego tłuszczu i rozstępów. Jest to jednak przede wszystkim technologia stworzona do skutecznego naprężania skóry i zwiększenie jej elastyczności w miejscach, w których straciła jędrność pod wpływem różnych czynników. W odróżnieniu od innych urządzeń wykorzystujących radiofrekwencję, działanie Venus Legacy opiera się na czterech innowacyjnych technologiach, które gwarantują zadowolenie Pacjentek już po jednym zabiegu! Wielopoziomowe działanie powoduje wyraźne zagęszczenie skóry, pobudzenie jej składników do odbudowy oraz uwolnienie zalegających złogów tłuszczu i toksyn. Technologia Real Time Thermal Feedback dodatkowo pozwala kontrolować przebieg zabiegu i odpowiednio manewrować jego parametrami, przez to zwiększając jego efektywność i dbając o bezpieczeństwo Pacjentki.

Efekty w trakcie serii zabiegów Venus Legacy:

 

O szczegółach zabiegu Venus Legacy w Laser Estetic dowiesz się tutaj:

Venus Legacy® Radiofrekwencja 4D®

Do końca sierpnia #misja Piękna w lecie gwarantuje Ci wykupienie najlepszych zabiegów modelujących sylwetkę, w tym także Venus Legacy w atrakcyjnych pakietach i obniżonych cenach! Zapoznaj się z naszą ofertą i szybko i bezpiecznie powróć do sylwetki sprzed ciąży!