Skip to main content

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

szukaj
0

Wykwalifikowana kadra

Chcąc zapewnić Państwu odpowiedzialne, bezpiecznie i efektywne zabiegi, w Laser Estetic zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kosmetologów po studiach wyższych kierunkowych.

Nasz personel przechodzi cykliczne certyfikowane szkolenia i specjalistyczne kursy technologiczne uaktualniające wiedzę i zdobytą praktykę. Jeśli Pacjent wymaga konsultacji medycznej, współpracujemy również z lekarzami.

Profesjonalne i indywidualne podejście

W Laser Estetic Pacjentów obsługujemy na najwyższym poziomie.

Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy krótką bezpłatną konsultację pozwalającą nam wykluczyć ewentualne przeciwskazania do zabiegu, a Pacjent objęty jest stałą opieką przez cały okres trwania depilacji laserowej, czy innego zabiegu.

Wszystko po to, żeby nasi Pacjenci obdarzyli nas zaufaniem i uwierzyli, że swoją pracę wykonujemy z ogromną starannością, chcąc uzyskać świetne efekty z przeprowadzanych zabiegów, dla samego dobra Pacjentów. Zachęcamy również do konsultacji telefonicznych, które mogą ułatwic podjęcie decyzji o rozpoczęciu depilacji, bądź innych zabiegów.

Nasza obsługa zdobywa coraz to nowych zwolenników, dzięki naszemu zaangażowaniu, trosce o potrzeby Pacjenta, profesjonalizm oraz atmosferę w naszym salonie. Pacjenci dają nam 5***** w obsłudze Pacjenta, co jest dowodem i zaraz dalszym zobowiązaniem.

Bezpłatne konsultacje

Chcąc zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz skuteczność wykonywania zabiegów, przed każdym zabiegiem przeprowadzamy całkowicie bezpłatne konsultacje oraz próbę laserową kwalifikującą do zabiegu. W ten sposób, nawet jeśli Pacjent nie jest zdecydowany na zabieg depilacji laserowej, może bez obaw skorzystać z darmowych konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla niego właściwy.

Podczas konsultacji mówimy o naszych usługach, rozmawiamy o oczekiwaniach Klienta, rozwiewamy jego wątpliwości, odpowiadamy na wszelkie pytania i dajemy możliwość poczucia działania najnowocześniejszego technologicznie lasera Vectus™ na skórze Pacjenta.

Umów się już dziś – dowiedz się, jak wygląda nasza usługa, która gwarantuje niesamowite efekty!

Specjaliści w trwałej depilacji laserowej

Jako jedyni na Lubelszczyźnie posiadamy aż 4 najbardziej innowacyjne na świecie lasery do depilacji laserowej: 2x Cynosure Vectus®, Primelease® Coocon Medical oraz Alma Soprano Titanium®.

W Laser Estetic pracujemy na najnowocześniejszych 4 laserach na świecie. To nasza prawdziwa misja, aby skutecznie, bezpiecznie i szybko usuwać owłosienie. Od 9 lat depilacja laserowa jest naszą główną specjalizacją i  jesteśmy w tym temacie doskonale wyszkoleni i doświadczeni.

Należymy do elitarnej grupy kilkuset miejsc na świecie, w których wykonywane są zabiegi trwałego usuwania owłosienia przy wykorzystaniu właśnie tych najskuteczniejszych urządzeń!

Skutecznie wymodelujemy i wyszczuplimy Twoje ciało

Skutecznie wymodelujemy i wyszczuplimy Twoje ciało

Stworzymy dla Ciebie Indywidualny plan skutecznej pielęgnacji twarzy

Stworzymy dla Ciebie Indywidualny plan skutecznej pielęgnacji twarzy

Gwarancja jakości

Bądź pewna, że osiągniesz wymarzony cel.

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, urządzeń, na których pracujemy, starannie dobranych i wykwalifikowanych kosmetologów i lekarzy. Gwarantujemy, że decydując się na nasze zabiegi w Laser Estetic, otrzymacie wymarzony efekt przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi i usługi.

Obsługa Klienta to nasz priorytet, który codziennie staramy się udoskonalać.

Nasze zabiegi, dzięki najnowocześniejszej technologii, stają się coraz przyjemniejsze, krótsze i bardziej komfortowe.

Rewelacyjne ceny pakietów depilacji

Jako pierwsza klinika w Lublinie zadbaliśmy o to, żeby zabiegi depilacji laserowej stały się dostępne dla każdego, kto marzy o pozbyciu się zbędnego owłosienia raz na zawsze. Dla satysfakcjonującego efektu, należy wykonać serię 4-8 zabiegów. Specjalnie po to, aby móc zadbać o naszych Pacjentów przez cała sesję depilacji, stworzyliśmy bardzo atrakcyjną ofertę pakietową.

Pakiet IDEALNY
to opcja, która pozwala swobodnie wykonać maksymalnie 11 zabiegów przez okres 2 lat. Nasi Pacjenci już nie muszą więcej się martwić, ile zabiegów jeszcze powinni wykonać, a ryzyko finansowe zupełnie nie istnieje. Od początku wiedzą, ile będzie ich kosztować pełna depilacja laserowa.

Pakiet MINIMALNY
to opcja, która pozwala w ciągu 1 roku skorzystać z zabiegów depilacji maksymalnie 5 razy. Tyle zabiegów minimum potrzeba do pozbycia się niechcianego owłosienia na bardzo długo.

Dla wygody umożliwiamy zakup naszych pakietów w systemie ratalnym – MediRaty.

Dogodna płatność w postaci lekkich rat

Wprowadziliśmy duże udogodnienie w postaci zakupu naszych usług poprzez raty – MediRaty, czyli finansowanie usług medycznych i kosmetologicznych. MediRaty to doskonała szansa na skorzystanie z naszej oferty bez konieczności wydawania pełnej kwoty od razu.

Nie musisz oszczędzać specjalnie pieniędzy, ani czekać na ich przypływ. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i podziel całą należność na miesięczne raty.

Rezerwacja i kontakt online

Chcesz umówić się na wizytę, kiedy salon jest nieczynny? Teraz to nie problem!

Specjalnie dla wygody naszych Pacjentów wprowadziliśmy opcję rezerwacji wizyt online. Wystarczy internetowo zarejestrować się do systemu i zarezerwować wizytę.

Dodatkowo uruchomiliśmy chat online, byśmy mogli szybko i płynnie się z Wami komunikować. Przez chat online możesz również wysłać nam wiadomość, gdy nasi konsultanci są niedostępni.

Dogodna lokalizacja i długie godziny otwarcia

Laser Estetic znajduje się w samym centrum Lublina. Łatwo do nas dojechać autobusem lub samochodem. Bliskie sąsiedztwo z CH PLaza umożliwia parkowanie na dwupoziomowym parkingu.

Zapraszamy w godzinach 9.00-20.00 w dni robocze, a w soboty 9.00–15.00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia się poza godzinami pracy salonu.

Aby oszczędzić Twój czas, najlepiej umówić się z nami na zabieg na dokładną godzinę – masz wtedy pewność szybkiej i sprawnej obsługi – do czego zachęcamy!

Nowoczesne i przyjazne wnętrze

Oprócz wysokiej jakości usług i obsługi, przykładamy dużą wagę do otoczenia, w którym przeprowadzane są zabiegi.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Pacjenci czuli się u nas komfortowo i sympatycznie. Pragniemy, by nasze wnętrza tworzyły serdeczną i przemiłą atmosferę, dając Wam kolejny powód do odwiedzin naszego salonu, chociażby na pyszną kawę. Serdecznie zapraszamy!