Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Jesteśmy LaserEstetic.
Poznaj nas

Chcąc zapewnić Państwu odpowiedzialne, bezpiecznie i efektywne zabiegi, w Laser Estetic zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych kosmetologów po studiach wyższych kierunkowych.

Nasz personel przechodzi cykliczne certyfikowane szkolenia i specjalistyczne kursy technologiczne uaktualniające wiedzę i zdobytą praktykę. Jeśli Pacjent wymaga konsultacji medycznej, współpracujemy również z lekarzami.

Menedżer i założycielka Laser Estetic

Katarzyna Rycaj

mgr ekonomii, ukończyła studia na Wydziale Ekonomii UMCS w Lublinie

Odpowiedzialna jest za sprawną pracę kliniki, marketing, finanse i dział HR. Klinika Laser Estetic jest jej oczkiem w głowie 🙂

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2004 roku w dużej firmie handlowej jako Asystent Zarządu. W tym czasie ukończyła wiele kursów i przeszła wiele szkoleń w dziedzinie laseroterapii, pielęgnacji twarzy i ciała, doboru kosmetyków, stylizacji rzęs i paznokci. Zamiłowanie i pasja związana z kosmetologią spowodowała, że w 2008 roku stworzyła i rozwinęła swój pierwszy gabinet kosmetyczny, który w 2014 roku przekształciła w klinikę depilacji laserowej Laser Estetic. W pracy ceni sobie jakość, lojalność, uczciwość i uśmiech. Swoją działalność traktuje jako sposób na życie, stąd czerpie radość, satysfakcję i nie wyobraża sobie, aby mogła robić coś innego.

Prywatnie żona i mama dwóch synów, co nadaje sens jej życiu i pokłady dużej energii potrzebnej do pracy. Odpoczynek to dar, na który zawsze znajduje czas, najlepiej relaksuje się w swoim domku w Beskidach.

Kosmetolog

mgr Monika Majdańska

Ukończyła Kosmetologię w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Posiada wiele przebytych szkoleń i kursów w branży kosmetologicznej potwierdzonych certfikatami.
W klinice odpowiedzialna jest za wykonywanie zabiegów z zakresu laseroterapii, pielęgnacji twarzy i ciała.
W pracy najważniejszy jest dla niej zadowolony pacjent, bardzo szczegółowo przeprowadza konsultacje, aby dobrać odpowiednia terapię zabiegową. Każdy pacjent jest dla niej indywidualnym wyzwaniem.

Zawsze wesoła, bardzo profesjonalna, pacjenci cenią ją za niesamowitą empatię i opiekę, jaką ich otacza.
Prywatnie cudowna, spełniona mama. Czas wolny spędza na podróżach, zarówno dalekich jak i regionalnych, a idealnym dodatkiem w każdej wolnej chwili są książki.

Kosmetolog

mgr Paulina Pawusiak

Pani Paulina ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, gdzie otrzymała tytuł magistra kosmetologii. Wiedzę z zakresu kosmetologii zdobywała za równo na uczelni jak i na licznych kursach oraz szkoleniach. W Laser Estetic wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii, modelujące sylwetkę oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Dla Pauliny najważniejsze podczas pracy są komfort pacjenta, bezpieczeństwo i oczywiście efekty zabiegowe. W wolnych chwilach uwielbia długie spacery ze swoimi psami i dobrą książkę.
Kosmetolog

mgr Aleksandra Chrostek

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Swoje doświadczenie zdobywała na Pomorzu, ucząc się najnowszych technologii oraz pracując na innowacyjnych produktach. W pracy stawia na komfort oraz indywidualne podejście do każdego klienta, którzy cenią ją za empatię i profesjonalizm. Miłośniczka świadomej pielęgnacji skóry oraz personalizowanych planów zabiegowych.

W życiu prywatnym uwielbia eksperymentować w kuchni, a wolny czas spędza ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Kosmetolog

mgr Dorota Zasuwa

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie gdzie zdobyła tytuł magistra kosmetologii. Studia na uczelni medycznej wzbogaciły ją o wiedzę nie tylko z zakresu kosmetologii, ale również dermatologii czy chemii kosmetycznej. Praca to jej pasja, w której się spełnia. Angażuje się w problemy swoich klientek i wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie jak najlepiej stara się im pomagać. Do każdego klienta podchodzi z empatią i zrozumieniem. Jest osobą wesołą, szczerą i sumienną. Stale poszerza swoją wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Podczas zabiegów stawia na miłą atmosferę, profesjonalizm oraz dokładność. Zawsze służy dobrą radą i rozwiewa wątpliwości dotyczące zabiegów czy pielęgnacji skóry. W życiu prywatnym uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi, jest duszą towarzystwa.
Kosmetolog

mgr Monika Choinka

Pierwszy stopień studiów ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, Naukę kontynuowała w Warszawie na Uczelni Społeczno-Medycznej, gdzie uzyskała tytuł magistra. W pracy kosmetologa najważniejsze jest dla niej indywidualne podejście do każdego klienta oraz jego zadowolenie z dobranej terapii. Cechuje ją życzliwość, empatia i otwartość. Zabiegi wykonuje z dużą starannością, mając na uwadze komfort klienta i bezpieczeństwo.
Medycyna Estetyczna

Lek. Łukasz Tyndel

Koordynator ds. obsługi klienta, Recepcjonistka

Ilona Czubacka

Ukończyła kierunek technik usług kosmetycznych w Studium zawodowym w Lublinie, Absolwentka Towaroznawstwa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
W Laser Estetic odpowiedzialna jest za bezposredni kontakt z pacjentami, udzielanie informacji na temat wykonywanych zabiegow, prowadzenie rejestacji telefonicznej oraz osobistej, rozliczanie wykonywanych usług, a także organizacje pracy kosmetologów w klinice.

W pracy wyróżnia ją wielozadaniowość, indiwidualne podejście do każdego pacjenta, jak również dbanie o komfort osób odwiedzających klinikę Laser Estetic. Jest osobą sumienną, uprzejmą i życzliwą.

Ukończyła kurs kosmetyczny, na bieżąco śledzi wszelkie nowości w tym zakresie. Poza pracą ceni sobie dobrą książkę i podróże. Jedną z jej pasji jest kuchnia, uwielbia gotować dla męża oraz trójki cudownych dzieci.

Recepcjonistka

Katarzyna Śmieciuch

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku kosmetolog. W Laser Estetic pełni rolę opiekuna klienta, jest odpowiedzialna za pierwszy kontakt z klientami oraz pomoc w ukierunkowaniu na odpowiednie zabiegi.
Cechuje ją profesjonalne podejście do swojej pracy, wielozadaniowość I perfekcjonizm.
W życiu prywatnym miłośniczka makijażu, wolne chwile spędza na dokształcaniu się w swoim zawodzie lub na spotkaniach z najbliższymi.

[include-page id=”406″]