Skip to main content

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

szukaj
0

Wysuszenie i silne zanieczyszczenie to częste problemy cery, z którym boryka się wiele osób odwiedzających gabinety dermatologiczne i kosmetyczne po wakacjach. Są one wynikiem nadmiernych ekspozycji na słońcu bez odpowiedniego zabezpieczenia kremem z wysokim filtrem. Wysoka temperatura i nadmierna produkcja łoju powodują dodatkowe wypryski i zaskórniki. Promienie UV to również jeden z głównych winowajców wczesnego starzenia się skóry. Po lecie, skóra jest wysuszona, pozbawiona blasku, mało elastyczna. Ponadto, dużo bardziej widoczne są rozszerzone naczynka i zatkane pory, które skutecznie psują finalny efekt Twojej wakacyjnej opalenizny.

Pierwszą misją ratunkową będą domowe zabiegi nawilżania i peeling zniszczonego naskórka, ale jeśli zależy Ci na widocznych, satysfakcjonujących efektach w krótkim czasie, postaw na profesjonalizm. „Misja złuszczanie, nawilżanie” od Laser Estetic to zestaw skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych na skórę twarzy, przygotowujące ją do zbliżającej się jesieni. Wrześniowa promocja 3+1 to zabiegi z serii GENEO, AQUAPEEL oraz peelingi medyczne MEDIDERMA, które gruntownie odświeżą, złuszczą i oczyszczą Twoją cerę.

Zabieg GENEO to połączenie trzech efektów: złuszczania, wchłaniania składników rewitalizujących skórę oraz dotleniania cery od wewnątrz. Jego efektem jest doskonałe ujędrnienie i odmłodzenie skóry, wygładzenie jej i silne odżywienie. Twoja skóra będzie po nim bardziej promienna a pory widocznie zmniejszone. Zabieg jest bezpieczny, odpowiedni dla każdego typu i karnacji skóry twarzy a jego efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Wodorowe oczyszczanie AQUAPEEL to nowy, sześcioetapowy zabieg dogłębnie oczyszczający skórę, składający się z czterech zaawansowanych procedur: hydrabrazji z aktywnym wodorem, infuzji związków antyoksydacyjnych, ultradźwięków stymulujących krążenie krwi i metabolizm komórek oraz bipolarnej fali radiowej do liftingu termicznego. Dedykujemy go każdej osobie bez względu na wiek i płeć, której cera jest zanieczyszczona, z widocznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Szczególnie polecamy go osobom z cerą o tendencji do przetłuszczania się oraz powstawania zmian trądzikowych i zapalnych. Jest to bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny zabieg, którego technologia pozwala na uzyskiwanie szybkich i długotrwałych efektów.

Peelingi medyczne MEDIDERMA poprzedzone konsultacją kosmetologiczną to zabiegi z użyciem indywidualnie dobranych do potrzeb Pacjenta kwasów złuszczających naskórek. Po wykonaniu peelingu kawitacyjnego i nałożeniu wybranego kwasu, zabieg wykańczamy odżywczym kremem z filtrem by złagodzić i przyspieszyć regenerację skóry. Efekty są uzależnione od stężenia i rodzaju zastosowanego kwasu oraz odpowiednio przestrzeganej pielęgnacji domowej po zabiegu. Przeznaczony jest dla każdego typu skóry w celu jej odświeżenia, rozjaśnienia i ujędrnienia. Cera uzyska zdrowy wygląd po jednorazowym zabiegu, będzie dobrze oczyszczona i wygładzona.

Nasza wrześniowa Misja obejmuje promocję 3+1 na wszystkie powyższe zabiegi. Wystarczy wykupić trzy dowolne zabiegi a czwarty, najtańszy otrzymasz zupełnie za darmo! O