Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Co naprawia laser?

Laseroterapia to specjalistyczne i innowacyjne rozwiązanie na uporczywe problemy skóry, z którymi nie mogą sobie poradzić inne metody. Mowa o bliznach, znamionach i przebarwieniach różnego pochodzenia, do których potrafi dotrzeć tylko laser frakcyjny. Poradzi sobie on także z rozstępami i rozszerzonymi naczynkami, które psują estetyczny wygląd skóry. Jeśli zmagasz się z trądzikiem różowatym i problemem rozszerzonych porów i ujść gruczołów łojowych, prawdopodobnie terapia laserem będzie jedną z najskuteczniejszych metod walki.

Oto pełna lista problemów, z którymi poradzi sobie laser. Jeśli któryś z nich dotknął właśnie Ciebie, laseroterapia to odpowiedni wybór:

 •  Rumień;
 • Rozszerzone naczynka;
 • Naczyniaki płaskie,  gwieździste,  rubinowe;
 • Trądzik różowaty;
 • Rozszerzone pory;
 • Przebarwienia posłoneczne
 • Rozszerzone ujścia gruczołów łojowych
 • Rozstępy
 • Blizny różnego pochodzenia, np. blizn pooperacyjnych, po oparzeniach, potrądzikowych, po cesarskim cięciu

Jak dopasować laser?

W Laser Estetic specjalizujemy się w laseroterapii, a w naszej ofercie dostępne są różne rodzaje laserów i zabiegów laserowych, które naprawią niedoskonałości skóry.

 • ALMA DYE-VL zamykający naczynka

Jeśli zmagasz się z rumieniem, trądzikiem i przebarwieniami posłonecznymi, system Dye-VL pozwoli na ich bezpieczną i skuteczną redukcję.  Technologia Dye-VL wykorzystuje wąskopasmowe światło pulsacyjne, którego precyzyjne działanie skutecznie uszkadza komórki z niewłaściwą dla skóry ilością melaniny i hemoglobiny. Zabieg polega na selektywnym zamykaniu naczynek i usuwaniu przebarwień bez uszkodzenia zdrowych tkanek. Odpowiednio dopasowane parametry lasera pozwalają na osiągnięcie szybkich rezultatów i łatwej regeneracji. Dodatkowo, system Alma Dye-VL pozwala na przeprowadzenie bezoperacyjnego liftingu twarzy poprzez eliminowanie oznak starzenia i niedoskonałości związanych z wiekiem. Fotoodmładzanie jest zabiegiem nieinwazyjnym a efekty ujędrnienia i rozświetlenia widoczne są już w trakcie trwania zabiegu.

 • Laser frakcyjny EMERGE na blizny i rozstępy

Jeśli Twoim największym problemem są blizny i rozstępy, nowoczesny nieablacyjny laser frakcyjny Emerge to wybór dla Ciebie. Został opracowany przez światowego lidera w produkcji urządzeń medycyny estetycznej i przeznaczony jest do skutecznego usuwania przebarwień, rozstępów, lekkich blizn potrądzikowych oraz głębokich blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych. Zabieg polega na kontrolowanym uszkadzaniu obszarów naskórka i skóry właściwej, tak by w miejscu niedoskonałości pojawiła się nowa, zdrowa tkanka. Przed przeprowadzeniem terapii, konieczna jest wcześniejsza rozmowa konsultacyjna z kosmetologiem oraz wykluczenie wszelkich przeciwskazań.

 • Mezoterapia DermoPen Q1

Mezoteriapia mikroigłowa to bezpieczna metoda walki ze zmarszczkami, przebarwieniami i bliznami, która łączy w sobie elementy medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabieg wykonywany jest za pomocą dermapenu, czyli urządzenia złożonego z 12 mikroigieł nakłuwających skórę i stymulujących wytwarzanie elastyny i samoistną regenerację. Jest to najskuteczniejsza na rynku metoda dostarczania skórze niezbędnych mikroelementów i składników powodujących jej odmłodzenie i odnowę.

Misja Laser Estetic na październik to walka z niedoskonałościami skóry.  Składają się na nią zabiegi wszystkich trzech opisanych terapii. Biorąc w niej udział, otrzymasz 20% rabatu na cały pakiet, a wcześniejsza rozmowa i bezpłatne konsultacje z kosmetologiem pozwolą Ci na optymalne dopasowanie 3 najlepszych zabiegów.