Skip to main content

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

szukaj
0

Likwidacja cellulitu, ujędrnienie skóry, zmniejszenie obwodu talii. Efekty, o których marzysz, osiągniesz szybciej i – co najważniejsze – dużo skuteczniej. Jak to możliwe? Przeczytaj, a później przekonaj się sama!

 

Nowy rok, nowa Ty – mówiłaś. Teraz przyszedł czas na wiosenne postanowienie o szczupłej sylwetce do lata. Trzymamy za Ciebie kciuki! I jednocześnie podpowiadamy, co zrobić, by tym razem Twój cel udało się osiągnąć.

W Lublinie jest już dostępna najnowsza na świecie technologia endermologii – LPG Alliance. To metoda mechanicznej stymulacji skóry Twojego ciała. W 100% naturalna, bezbolesna, nieinwazyjna i – co najważniejsze – skuteczna.

Głowica nowoczesnego urządzenia (pod okiem komputera i terapeuty) będzie masowała Twoją skórę. Nie przejmuj się, to przyjemne uczucie! A do tego szybko zauważysz różnicę. Efekty są imponujące! Już po trzech zabiegach: zmniejszenie obwodu talii o ponad 3 cm, wygładzenie cellulitu w 67 proc. i ujędrnienie skóry w 71 proc.


Endermologia LPG Alliance już dostępna w Laser Estetic w Lublinie!

To nie jest technologia zarezerwowana dla gwiazd ekranu i celebrytek – choć one też z niej korzystają. Dziś każda z nas może (i powinna!) czuć się pięknie. Najnowocześniejsze zabiegi endermologii są już dostępne w samym sercu Lublina, w klinice Laser Estetic.

Lubelska premiera najnowszego urządzenia do modelowania ciała francuskiej firmy LPG – Endermologie Alliance miała miejsce 13 stycznia. Był tort, wino musujące i dużo uśmiechu. Najważniejsze jest jednak to, że od dnia premiery to urządzenie czeka na Ciebie!

Zobacz wideo z premiery Endermologie LPG Alliance w Lublinie w klinice Laser Estetic!

 

Jak to działa i dlaczego jest tak skuteczne?

Zauważyłaś specjalną odzież zabiegową, w którą ubrane są pacjentki podczas masażu? To tak zwany endermowear, który ułatwia realizację zabiegu, a w praktyce pozwala rolkom urządzenia ślizgać się po Twoim ciele.

Endermologia to rodzaj masażu, który wykorzystuje podciśnienie. Dzięki niemu pobudza krążenie i metabolizm oraz stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych, znika cellulit, a skóra staje się jędrna. Lista korzyści jest znacznie dłuższa, bo podczas zabiegu z organizmu usuwane są toksyny i tłuszcze.

Zabieg endermologii trwa 10-40 minut – w zależności od tego, jaki obszar ciała jest poddawany terapii. Masaż najlepiej powtarzać przynajmniej raz w miesiącu, dla utrzymania uzyskanych efektów. A te bez wątpienia zrobią na Tobie wrażenie: redukcja cellulitu w 99 proc. przy dłuższym stosowaniu. Warto? Bez dwóch zdań!

 

Endermologia – dla kogo?

Zabiegi endermologii są idealne dla każdej kobiety, która chce wyglądać i czuć się pięknie! Masaż redukuje zlokalizowaną miejscowo i oporną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit, ujędrnia skórę, stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Masaż mechaniczny jest w 100 proc. bezbolesny – nie zostawia siniaków, nie powoduje krwiaków, nie rozciąga skóry. Jest idealny dla kobiet w ciąży. Sama endermologia nie wymaga ze strony pacjenta żadnych wcześniejszych przygotowań.

Zapisz się już dziś na bezpłatną konsultację w Laser Estetic Lublin: 512 160 009 lub online na www.laserestetic.pl. Tam znajdziecie też szczegółowy cennik zabiegów endermologii LPG Alliance.

 

Laser Estetic
Lublin, ul. Skłodowskiej 2/4, I piętro
+48 512 160 009
www.laserestetic.pl