Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Marzy nam się piękne, smukłe i gładkie ciało w bikini. Cudownie byłoby móc pochwalić się świetnym zdjęciem z wakacji w social mediach.

 

Oto kilka sposobów:

1. Przede wszystkim zadbaj o pielęgnację skóry całego ciała. Fałdka fładką, ale zadbana skóra jest zdecydowanie ważniejsza. Warto zaopatrzyć się w odpowiednie kremy nawilżające, tak, aby skóra nie była nadmiernie przesuszona. Dodatkowo dobrze mieć przy sobie peelingi, jak również odpowiednie balsamy, masła czy oliwki. Sprawią one, że twoje ciało będzie gładkie, a skóra przyjemnie delikatna.

 

2. Pamiętajmy o wodzie! Odpowiednie nawilżanie to podstawa pielęgnacji skóry – nie tylko latem. Gdy temperatura za oknem zaczyna gwałtownie rosnąć powinniśmy koniecznie dbać o odpowiednie nawodnienie naszego organizmu. Dlatego dobrze zacząć dzień od szklanki chłodnej wody z cytryną. A w ciągu doby wypijać co najmniej 1,5 l wody. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą butelki na plażę 😉

 

3. Koniecznie zadbajcie także o gładką skórę. Metod usuwania nadmiernego owłosienia jest obecnie naprawdę wiele. Jeśli jednak chcesz pozbyć się owłosienia na dłużej warto postawić na depilację laserową. Już kilka zabiegów może na długi czas uwolnić nas od niechcianego owłosienia.

 

Przed wyjazdem w uzyskaniu pięknego ciała w trybie last minute pomoże wam szereg zabiegów endermologie LPG Alliance oraz Venus Legacy, w lipcu w Klinice Laser Estetic w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Kosmetolodzy widzą, jak uzyskać gładkie ciało oraz efekt perfekcyjnie wymodelowanej sylwetki za pomocą sprawdzonych metod. Dlatego warto skorzystać z pakietowych promocji na zabiegi najnowszymi technologiami Vectus®, Venus Legacy® oraz Endermologie LPG Alliance.

 

Jeśli zadbacie w ten sposób o swoją skórę, nie będziecie musieli przejmować się ewentualnymi niedoskonałościami. Podczas wymarzonego urlopu będzie obowiązywać tylko dobra zabawa i łapanie promieni słonecznych!