Wskazanie:
szara skóra, opadający owal, obrzęki, “worki pod oczami”

Partie zabiegowe:
twarz, szyja, dekolt,

Ilość zabiegów:
5-10

Częstotliwość zabiegów:
2-3 dni

Znieczulenie:
Nie

Czas zabiegu:
ok. 30 minut

W 100% naturalny, nieinwazyjny masaż ujędrniający i odmładzający skórę twarzy.

Zabieg Endermolift® LPG jest dla Ciebie jeśli chcesz osiągnąć efekt:

 • wymodelowania owalu twarzy,
 • ujędrnienia skóry szyi i dekoltu,
 • redukcji zmarszczek,
 • likwidacji podwójnego podbródka – usuwania miejscowych otłuszczeń,
 • poprawy kolorytu, rozjaśnienia skóry,
 • usunięcia obrzęków,
 • likwidacji zasinień i „worków” pod oczami.

Poznaj zabieg

Endermolift® LPG na twarz to całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, wygładzania zmarszczek i ujędrniania skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Zabieg najnowszą głowicą ergolift, wykorzystującą podciśnienie do stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny to idealne rozwiązanie dla Pacjentów, którzy nie są zdecydowani na bardziej radykalne zabiegi medycyny estetycznej, a którym zależy na uzyskaniu szybkiego i widocznego efektu odmłodzenia, ujędrnienia i wygładzenia starzejącej się skóry.

Jeżeli dodatkowo oczekujecie Państwo od zabiegów medycyny estetycznej odrobiny relaksacji i poprawy samopoczucia – tym bardziej rekomendujemy endermolift!

Zalety zabiegu

 • Zabieg niweluje zmarszczki, poprawia jakość i kondycję skóry
 • Skuteczność potwierdzona klinicznie
 • Bezpieczeństwo – dla wszystkich fototypów skóry i delikatnych obszarów zabiegowych: twarz, szyja, dekolt, dłonie
 • Brak okresu rekonwalescencji
 • Bezbolesność, zabieg nie wymaga znieczulenia

Film z zabiegu

Jakie efekty przynosi zabieg?

Zabieg endermolift silnie pobudza komórki skóry do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu skóra natychmiast zyskuje sprężystość, jędrność i zdrowy, świetlisty kolor. Najbardziej oczekiwanymi i zauważalnymi rezultatami terapii endermolift są:

 • ujędrnienie, zagęszczenie i poprawa kolorytu skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • usunięcie cieni i obrzęków pod oczami,
 • poprawa owalu twarzy,
 • usunięcie miejscowych otłuszczeń w okolicach twarzy,
 • likwidacja bądź znacząca redukcja zmarszczek.

Zobacz efekty zabiegu Przed i Po

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa technologia Endermolift® LPG?

Całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, wygładzania zmarszczek i ujędrniania skóry na twarzy, szyi i dekolcie jest już możliwa! Zabieg najnowszą głowicą ergolift, wykorzystującą podciśnienie do stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny to idealne rozwiązanie dla Pacjentów, którzy nie są zdecydowani na bardziej radykalne zabiegi medycyny estetycznej, a którym zależy na uzyskaniu szybkiego i widocznego efektu odmłodzenia, ujędrnienia i wygładzenia starzejącej się skóry.

Jeżeli dodatkowo oczekujecie Państwo od zabiegów medycyny estetycznej odrobiny relaksacji i poprawy samopoczucia – tym bardziej rekomendujemy endermolift!

Jak wygląda zabieg?

Konsultacja wstępna
Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna uwzględniająca diagnozę skóry Pacjenta. Sama procedura nie wymaga od Pacjenta żadnych dodatkowych przygotowań, a jej przebieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący.

Zabieg
W trakcie zabiegu, głowica wykorzystująca podciśnienie, zasysa fałd skóry, który jest delikatnie uciskany przez dwie zmotoryzowane klapki masujące. Stopień unoszenia fałdu skóry i nacisk klapek są precyzyjnie dopasowane do jej rodzaju i stopnia delikatności.
Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, klapki urządzenia poruszają się wewnątrz głowicy zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu, proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg gwarantował Pacjentowi jak najprzyjemniejsze odczucia.

Proces tego głębokiego masażu sterowany jest komputerowo. Skóra przybierająca kształt fali, rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz, co pobudza tkanki i powoduje, że zabieg oddziałuje na warstwy skóry właściwej, pobudzając ją do produkcji elastyny i kolagenu.

Urządzenie endermolift wyposażone jest w dodatkowe, specjalne głowice odmienne dla każdego obszaru skóry: twarzy, biustu, dekoltu oraz najdelikatniejsze – do okolic oczu i ust.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Ile zabiegów należy wykonać?

W przypadku terapii profilaktycznej – u osób w wieku 25-35 lat – wystarczy 1 zabieg. Natomiast osoby powyżej 35 lat powinny wykonać serię 4 zabiegów w tygodniowym odstępie czasu.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Rezultatem zabiegu jest wygładzona i bardziej elastyczna skóra. Pacjent odczuwa wewnętrzny przypływ energii i sił witalnych oraz znaczące odprężenie.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga od Pacjenta badań czy przygotowania. Po wykluczeniu przeciwwskazań przez Kosmetologa, Pacjent może mieć wykonany pierwszy zabieg.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu Endermolift nie ma potrzeby zachowywania szczególnych procedur ochronnych dla skóry – Pacjent może wrócić do standardowej pielęgnacji jeszcze tego samego dnia. Aby spotęgować i podtrzymać efekty zabiegu, należy stosować pielęgnację domową indywidualnie dobraną do skóry przez kosmetologa.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • Przeciwwskazania do przeprowadzenia bezinwazyjnego liftingu twarzy to:
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • otwarte rany, przerwanie ciągłości skóry w wyniku chorób wirusowych, bakteryjnych i innych,
 • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne,
 • implanty,
 • okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy i Botoksu
 • stosowanie substancji światłouczulających.
BLOGLaserPiękna skóraPiękne ciało
22 sierpnia 2018

Endermolift® LPG naturalny i skuteczny sposób na lifting skóry

Witajcie, Jeśli chcecie odpocząć od bardziej inwazyjnych i nieprzyjemnych metod pielęgnacji twarzy, to przeczytajcie poniższy post. Całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, wygładzania zmarszczek i ujędrniania skóry na twarzy, szyi i…
BLOGPiękna skóraPiękne ciało
5 czerwca 2022

BOSKA NA LATO – poznaj polecane przez kosmetologów PAKIETY AUTORYZOWANE na ciało

CEL: Płaski brzuch Masz odstający brzuszek, boczki, a może nadal walczysz z pociążową sylwetką? Z tym problemem spotykamy się w naszej Klinice codziennie – wiele kobiet zmaga się z tłuszczykiem w…
BLOGPiękna skóra
9 sierpnia 2016

Dlaczego witamina C jest tak ważna latem?

Witamina C to przede wszystkim składnik o właściwościach odmładzających. Jako przeciwutleniacz chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, czyli głównych winowajców starzenia się skóry. Poza tym witamina C wywiera korzystny wpływ…