Wskazanie:
zmarszczki, fałdy, bruzdy, oznaki starzenia

Partie zabiegowe:
twarz

Ilość zabiegów:
1

Częstotliwość zabiegów:
co 3-6 miesięcy

Znieczulenie:
tak, na życzenie Pacjenta

Czas zabiegu:
ok. 15 minut

Zabieg wypełniania na bazie kwasu hialuronowego NEAUVIA jest dla Ciebie jeśli chcesz:

 • zniwelować zmarszczki okolicy oczu (tzw. kurze łapki),
 • wypełnić zmarszczki wokół ust i marionetki,
 • zmniejszyć fałdy okolicy nosowo – wargowej,
 • wypełnić zmarszczki powierzchniowe,
 • średnie i głębokie.

Poznaj zabieg

Zabieg wykorzystujący botox wa nie jest dla Ciebie? Alternatywą może okazać się wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Jest to substancja bezpieczna i nie wywołuje reakcji alergicznych. Jej działanie polega na wiązaniu cząsteczek wody w skórze, co zwiększa jej gładkość, nawilżenie i sprężystość.

Wstrzyknięty kwas hialuronowy wygładza zmarszczki, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd.Do zabiegów wykorzystujemy wypełniacze włoskiej marki NEAUVIA Organic®. Przeznaczone są do korekcji niedoskonałości występujących w okolicy nosowo-wargowej, kącików ust, okolic bródki.

Zalety zabiegu

 • kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu – efekt wypełnienia jest naturalny i przemija,
 • długotrwały efekt, nawet do 6 miesięcy,
 • bezpieczeństwo.

Film z zabiegu

Jakie efekty przynosi zabieg?

Redukcja zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego daje natychmiastowe efekty. Wstrzyknięty w wybranym miejscu, likwiduje wgłębienia, wypełnia je i napręża skórę. Twarz pacjenta wygląda dużo młodziej.

Zobacz efekty zabiegu Przed i Po

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie, której zadaniem jest wiązanie wody, które sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona i elastyczna. Niestety, wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w ciele maleje. To bezpośrednio przekłada się na starzenie skóry. Wykorzystanie naturalnego kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej pozwala na zlikwidowanie oznak starzenia skóry i wypełnienia niedoborów kwasu i ubytków powstałych na skutek tych niedoborów.

Jak wygląda zabieg?

Konsultacja wstępna
Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej.Lekarz przeprowadza wywiad medyczny celem wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu oraz konsultację, podczas której omawia z pacjentem oczekiwania i pożądany efekt zabiegu.

Zabieg
Jeśli pacjent sobie życzy, to lekarz podaje znieczulenie kremowe (Emla),następnie po ok. 30 minutach wprowadza preparat wykonując kilka nakłuć – czas około 10-15 min. Następnie lekarz rozmasowuje miejsce podania preparatu w celu równomiernego rozprowadzenia kwasu hialuronowego.

Czy zabieg jest bolesny?

Dzięki nałożeniu przed zabiegiem maści znieczulającej, poziom odczuwanego dyskomfortu jest minimalny.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg wykonany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej z użyciem sprawdzonego preparatu jest całkowicie bezpieczny.

Ile zabiegów należy wykonać?

Zabieg dobrze jest powtarzać gdyż czas wchłaniania się naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie trwa od 3 do 6 miesięcy.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Po zabiegu może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie i ból w miejscu aplikowania kwasu, swędzenie skóry i jej nadwrażliwość. Zwykle utrzymuje się to do kilkunastu godzin.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga od Pacjenta badań czy przygotowania. Po wykluczeniu przeciwwskazań przez lekarza, Pacjent może mieć wykonany pierwszy zabieg.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Pacjent po zabiegu wstrzyknięcia kwasu hialuronowego powinien unikać dotykania miejsc objętych zabiegiem i nakładania makijażu przez 48h.

Ponadto nie zaleca się korzystania z sauny i nadmiernego nasłonecznienia skóry.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • Ciąża,
 • okres karmienia piersią,
 • alergia na kwas hialuronowy,
 • stany zapalne skóry,
 • opryszczka,
 • skłonność do występowania blizn.
BLOGPiękna skóraPiękne ciało
5 czerwca 2022

BOSKA NA LATO – poznaj polecane przez kosmetologów PAKIETY AUTORYZOWANE na ciało

CEL: Płaski brzuch Masz odstający brzuszek, boczki, a może nadal walczysz z pociążową sylwetką? Z tym problemem spotykamy się w naszej Klinice codziennie – wiele kobiet zmaga się z tłuszczykiem w…
BLOGMęska strefaPiękna skóra
24 lipca 2018

3 kroki do zdrowej i pięknej skóry latem z Mediderma.

Witajcie, Jesteśmy w połowie wakacji i chociaż pogoda jest zmienna to słońce zdążyło dać się już naszej skórze we znaki. Jak ochronić skórę przed słońcem, żeby bezpiecznie upajać się latem?…
BLOGLaserPiękna skóraPiękne ciało
12 stycznia 2017

Termolifting NIR + CPEEL czyli ujędrnienie i rozświetlenie skóry

Witajcie! Jak zapewne wiecie, wraz z wiekiem spada ilość kolagenu w skórze. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci swoją elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na…