Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Umów się na pierwszą wizytę
do Laser Estetic i odbierz Prezent

Wybierz zabieg i zobacz jak wygląda pierwsza wizyta.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą + Prezent powitalny

*wizyta konsultacyjna jest bezpłatna i niezobowiązująca

4 lasery do depilacji
2 x Vectus®, Alma Soprano Titanium®, Primelase®
+27000
wykonanych zabiegów
+7380
pacjentów
pozytywne opinie:
+4300 na BOOKSY
+157na GOOGLE

NOWOCZESNA, SZYBKA I NAJSKUTECZNIEJSZA
DEPILACJA LASEROWA NA ŚWIECIE

Depilacja laserowa  Primelase®, Vectus® i Soprano Titanium® to najszybszy, najskuteczniejszy i najmniej bolesny sposób na usunięcie zbędnego owłosienia. Minimalizuje ryzyko ponownego wzrostu włosów, zapewniając jednocześnie wysoki stopień bezpieczeństwa. To innowacyjne urządzenia, dzięki którym na długi czas zapomnisz o niechcianym owłosieniu.

W Laser Estetic pracujemy na najnowocześniejszych i najmocniejszych laserach do depilacji  Primelase, Vectus oraz Soprano Titanium. To prawdziwie innowacyjne lasery do trwałego usuwania owłosienia. Należymy do elitarnej grupy kilkuset miejsc na świecie, w których wykonywane są zabiegi trwałego usuwania owłosienia przy wykorzystaniu właśnie tych najskuteczniejszych urządzeń!

NOWOŚĆ 2023! LASER PRIMELASE® to najmocniejszy na rynku laser diodowy z dodatkową głowicą aleksandrytową, który usuwa wszystkie kolory włosków, również jasne (oprócz białych i siwych). Jest bardzo komfortowy, prawie bezbolesny dla pacjenta, posiada duże głowice, dzięki czemu zabiegi są bardzo szybkie.

LASER VECTUS® to bardzo mocny i skuteczny laser diodowy, który usuwa wszystkie kolory włosków (oprócz białych i siwych), przy wszystkich karnacjach, również na opalonej skórze.
Jest bardzo bezpieczny, ponieważ posiada SkinTel – czytnik melaniny, który eliminuje ryzyko poparzeń. To jeden z najszybszych laserów na świecie.

LASER SOPRANO TITANIUM® to najbardziej komfortowy, szybki laser z 3 wiązkami laserowymi (diodową, aleksandrytową i Nd-yag).
Skuteczny przy wszystkich rodzajach włosków położonych na różnych głębokościach w skórze. Doskonale sprawdza się przy różnych karnacjach i opalonej skórze. Idealny do wszystkich kolorów włosów, również jasnych, płytko osadzonych.

Dzięki naszej najnowocześniejsze technologii poczujesz się komfortowo piękna!

Chcesz uzyskać efekt gładkiego ciała, zrywając z niekończącym się cyklem usuwania owłosienia? Chcesz żyć wygodnie?

Depilacja laserowa  jednym z naszych nowoczesnych laserów to rozwiązanie dedykowane właśnie Tobie.

Często zastanawiasz się czy tak właściwie depilacja laserowa jest potrzebna Tobie, starasz się szukać argumentów, żeby zainwestować swoje oszczędności właśnie na ten zabieg.

Odpowiedz na kilka pytań:

 • Czy mam już dość szybko odrastających włosków po goleniu?
 • Czy mam dość bólu i wrastających włosków po depilatorze?
 • Czy mam dość podrażnień po wosku i braku skuteczności kremów do depilacji?
 • Czy nie szkoda mi czasu na codzienną nieskończoną depilację? oraz
 • Czy nie żałuję tych pieniędzy, które muszę tracić na maszynki, depilatory czy zabiegi woskowania?
Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi „tak” to znaczy, że najodpowiedniejsza dla Ciebie będzie trwała depilacja laserowa.

Jak wygląda pierwsza wizyta w Laser Estetic?

Etap – Bezpłatna konsultacja wstępna ze specjalistą
Przed pierwszym zabiegiem przeprowadzimy z Tobą 30 minutowy wywiad medyczny w celu wyeliminowania wszelkich przeciwskazań do zabiegu. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, po konsultacji możemy wykonać zabieg. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości to przekładamy zabieg lub wykonujemy próbę laserową i przez 24 godziny obserwujemy reakcję skóry na laser. Po tym czasie podejmujemy decyzję o wykonaniu depilacji. Czasami możemy poprosić Cię o odstawienie leków, kremów lub suplementów, które mogą uniemożliwić wykonywanie zabiegów. To również czas na rozwianie wszelkich wątpliwości pacjenta i udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania.
Etap – Omówienie planu zabiegów
Na tym etapie wspólnie z kosmetologiem omawiasz partie zabiegowe, z których chcesz usunąć owłosienie. To czas na wybór dopasowanych pakietów depilacji i omówienie kosztów zabiegów. Zawsze zapytaj o możliwość podziału płatności na raty.
Etap – Wykonanie zabiegu Teraz pozostaje wykonanie zabiegu. Kosmetolog poprosi o przebranie się w bieliznę jednorazową, nałożenie specjalnych okularów ochronnych i wykona zabieg depilacji. Podczas zabiegu będzie dostosowywał tempo strzałów do Twoich odczuć, więc szczególnie przy pierwszym zabiegu nie krępuj się i mów jeśli odczuwasz dyskomfort. Podczas zabiegu skóra bedzie chłodzona laserem ale również żelką chłodzącą. Zabiegi są krótkie.
Etap – Zalecenia po zabiegowe
Po wykonaniu zabiegu otrzymasz od specjalisty wskazówki jak postępować po depilacji laserowej, żeby uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości pozabiegowych, podrażnień i groźnych powikłań. Zalecamy również zakup specjalnego balsamu po depilacji, którym możesz łagodzić skórę po zabiegach. Twoim zadaniem jest bezwzględne stosowanie się do tych zaleceń.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Pamiętaj o następujących kwestiach przed zabiegiem:

 • 6 miesięcy przed zabiegiem należy zakończyć kurację doustną retinoidami,
 • 1 miesiąc przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów (wosk, depilator, pęseta),
 • na około 3 tygodnie przed każdym zabiegiem nie stosujemy kremów, maści z zawartością retinoidów, witaminy C oraz kwasów owocowych w miejscu zabiegu,
 • 2-3 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić leki światło-uwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu np. dziurawiec, nagietek, herbatka typu figura,
 • 2-3 tygodnie – tyle wynosi minimalna przerwa po opalaniu się na słońcu, bądź w solarium,
 • 24 h – tyle czasu musi upłynąć od przyjęcia środkaprzeciwbólowego (ibuprofen, paracetamol)
 • w przypadku uzyskania opalenizny w wyniku stosowania samoopalaczy itp. depilacja jest możliwa po jej ustąpieniu,
 • tydzień przed zabiegiem – w miejscu zabiegu – nie stosujemy peelingów i innych preparatów złuszczających naskórek oraz kremów depilujących,
 • w przypadku skóry suchej, podrażnionej, zalecane jest stosowanie preparatów nawilżających do dnia poprzedzającego zabieg,
 • dzień przed zabiegiem należy dokładnie ogolić maszynką jednorazową miejsce zabiegu (uważając na podrażnienie skóry). Przed pierwszym zabiegiem zalecamy pozostawienie małej powierzchni (maks. 1cm2) z nieogolonym włosem w celu określenia barwy włosa,
 • bezpośrednio przed zabiegiem skóra musi być czysta, niczym nie posmarowana. Na zabieg należy przyjść bez wcześniejszego użycia balsamów nawilżających, antyperspirantów itp.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej?

Wiemy, że poniższe przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej są dość restrykcyjne. Mamy jednak tylko i wyłącznie na względzie Twoje bezpieczeństwo i efekt naszych zabiegów. Zależy nam bardzo na Twojej pełnej satysfakcji. Obostrzenia depilacji laserowej:
 • ciąża,
 • nowotwory,
 • aktywna opryszczka,
 • świeża opalenizna (również solarium),
 • kremy z retinolem, z witaminą A,
 • przyjmowanie leków światło-uczulających, retinoidów,
 • duża skłonność do przebarwień,
 • przyjmowanie ziół (nagietek),
 • stosowanie leków obniżającym krzepliwość krwi,
 • bielactwo, łuszczyca, cukrzyca, padaczka, bliznowce,
 • depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem lub kremem do depilacji,
 • peeling,
 • aktywne infekcje skórne,
 • rozrusznik serca,
 • fotodermatozy,
 • choroby pęcherzowe skóry,
 • świeże zabiegi chirurgiczne.

Konsultacja ze specjalistą + badanie skóry Observ 520x + plan zabiegowy + dobór pielęgnacji domowej + Prezent powitalny

*wizyta konsultacyjna jest bezpłatna i niezobowiązująca

14 nowoczesnych i skutecznych urządzeń do zabiegów na twarz
36
profesjonalnych zabiegów do wyboru
+7380
pacjentów
pozytywne opinie:
+4290 na BOOKSY
+157na GOOGLE

Laser Estetic to miejsce, w którym ze szczególną troską zadbamy o Twoją urodę.

Jeśli:

 • Czujesz, że chcesz rozpocząć profesjonalną przygodę z pielęgnacją i oddać swoją skórę w ręce doświadczonych specjalistów.
 • Bardzo cenisz sobie profesjonalizm w wykonywaniu zabiegów, wysoką jakość sprzętu i kosmetyków.
 • Cenisz sobie sztukę świadomej pielęgnacji i chcesz o siebie dbać.
 • Wiesz jak ważne jest znalezienie choć chwili dla siebie w natłoku codziennych obowiązków.

To właśnie znalazłaś miejsce idealne dla siebie.

Jak wygląda pierwsza wizyta na zabieg pielęgnacyjny twarzy w Laser Estetic?

Etap – Konsultacja wstępna ze specjalistą
Przed pierwszym zabiegiem na twarz zawsze przeprowadzamy z pacjentem:

 • wywiad medyczny- w celu wyeliminowania wszelkich przeciwskazań do zabiegów. To etap na którym możemy ocenić, które zabiegi będą najbezpieczniejsze i najbardziej odpowiednie pod względem zdrowotnym dla Ciebie. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, po konsultacji możemy wykonać indywidualnie dobrany zabieg. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości lub przeciwskazanie to przekładamy zabieg lub wybieramy inny.
 • wywiad oczekiwań- to rozmowa, podczas której pytamy o historię i nawyki pielęgnacji zarówno w domu jak i w innych gabinetach. Poznajemy Twoje oczekiwania i problemy, z którymi do nas przychodzisz.
 • Ocena skóry- oglądamy skórę pacjenta, aby móc jak najlepiej dopasować terapię zabiegową i pielęgnację domową. Aby lepiej zdiagnozować problemy skórne, badanie wykonujemy urządzeniem Observ 520x.
Etap – Omówienie planu zabiegów
Po skutecznej konsultacji kosmetolog ustala plan zabiegowy indywidualnie dopasowany do omówionych problemów i potrzeb. Otrzymasz specjalnie dla Ciebie przygotowany harmonogram wykonania serii 3-5 zabiegów oraz pełną pielęgnację domową wraz z instrukcją jej stosowania. Omówicie koszty zabiegów i odstępy czasowe między zabiegami. Pamiętaj, żeby przy zakupie 3 lub więcej zabiegów zapytać kosmetologa o rabat.
Etap – Wykonanie zabiegu

Na tym etapie pozostanie już tylko wykonanie ustalonego zabiegu. Podczas zabiegu ważne, jak kosmetolog zapyta, żebyś mówiła śmiało o swoich odczuciach. Tylko w ten sposób stworzycie zgrany duet a zabieg będzie bezpieczny, komfortowy i skuteczny

Etap – Zalecenia po zabiegowe
Po wykonaniu zabiegu otrzymasz od specjalisty wskazówki jak postępować po zabiegach, żeby osiągnąć jak najlepszy i trwały efekt oraz uniknąć powikłań pozabiegowych. Twoim zadaniem jest bezwzględne stosowanie się do tych zaleceń. Dodatkowo kosmetolog opowie Ci o stosowaniu odpowiedniej pielęgnacji domowej w celu podtrzymania i przyśpieszenia efektów zabiegów.

Jak przygotować się do pierwszej konsultacji kosmetologicznej?

Nie musisz zbyt wiele robić, żeby cieszyć się pierwszym spotkaniem z naszym specjalistą.

Konsultacja będzie trwała około 30 minut (z zabiegiem około 90-120 minut).

na tydzień przed wizytą nie wykonuj żadnych peelingów, nie stosuj retinolu i jego pochodnych oraz kwasów wtedy będziemy mogli po konsultacji odrazu wykonać zabieg pielęgnacyjny

jeśli możesz to na wizytę przyjdź ze zmytym makijażem

zabierz ze sobą pełne nazwy preparatów kosmetycznych, których używasz oraz leków i suplementów, które obecnie przyjmujesz (wystarczy wyraźne zdjecie),

jeśli stosowałaś maści lub leki od dermatologa lub przechodziłaś terapię leczniczą wypisz sobie: jakie to były preparaty i kiedy były stosowane.

Po wizycie otrzymasz pełny plan zabiegowy z rekomendowaną pielęgnacją domową.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu na twarz?

Zabiegi na twarz wykonujemy na najlepszych certyfikowanych urządzeniach i nowoczesnych kosmetykach, które sa bardzo bezpieczne. Jednak przy każdym zabiegu występują przeciwskazania, które wykluczają wykonanie zabiegu w danym dniu lub w ogóle.

Pamiętaj możesz sama przed zabiegiem ocenić czy możesz wykonać wybrany zabieg .

Zapoznaj się z przeciwskazaniami i jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Bezpłatna konsultacja ze specjalistą + Prezent powitalny

*wizyta konsultacyjna jest bezpłatna i niezobowiązująca

4 najskuteczniejsze technologie
+7380
pacjentów
pozytywne opinie:
+4290 na BOOKSY
+157na GOOGLE

LIKWIDACJA CELLULITU, WYSZCZUPLENIE,
UJĘDRNIENIE WIOTKIEJ SKÓRY.

W Laser Estetic efekty, o których marzysz, osiągniesz szybciej i co najważniejsze dużo suteczniej. Jak to możliwe? Dzięki 4 nowoczesnym, światowym technologiom modelowania ciala.

Endermologie LPG Alliance

Najbardziej znana i najczęściej wybierana technologia do modelowania ciała na świecie. To 100% naturalna, bezinwazyjna i relaksacyjna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która skutecznie działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Dzięki nowym patentom juz po 3 zabiegu zauważamy redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry całego ciała.

Venus Legacy

To przełomowa technologia multipolarnej radiofrekwencji, to najlepszy sposób na walkę z uporczywym cellulitem, redukcją niechcianego tłuszczu oraz sposób na naprężenie skóry i zwiększenie jej elastyczności. Daje efekt wyszczuplenia i ujędrnienia bez okresu rekonwalescencji, bezinwazyjnie kształtując sylwetkę. Ceniony zabieg stosowany w celu liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Efekt uniesienia owalu twarzy i poprawy napięcia skóry widoczny jest już po jednym zabiegu.

Kriolipoliza COOLTECH

Prawdziwy pogromca tłuszczu. Wyszczupla ciało przez zamrażanie komórek tłuszczowych w temperaturze -8 stopni przez 70 minut. Zabieg jest bezpieczny a jego efektem jest trwałe uszkodzenie komórek tłuszczowych, które przez kolejne tygodnie są wydalane z organizmu przez układ limfatyczny. Efekt ostateczny widać po 3 miesiącach od zabiegu.

X-Wave BTL

Terapia falami akustycznymi, uznawana jest za jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, wykorzystując naturalne procesy zachodzące w organizmie. Jest też świetnym rozwiązaniem profilaktycznym, którego zadaniem jest uchronić tkankę, przed pojawieniem się tzw. „ pomarańczowej skórki”.

Jak wygląda pierwsza wizyta w Laser Estetic?

Etap – Konsultacja wstępna ze specjalistą
Przed pierwszym zabiegiem na ciało zawsze przeprowadzamy z pacjentem:

 • wywiad medyczny– w celu wyeliminowania wszelkich przeciwskazań do zabiegu. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, po konsultacji możemy wykonać zabieg. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości lub przeciwskazanie to przekładamy zabieg na najbliższy możliwy termin
 • wywiad oczekiwań– bardzo ważne, aby w zabiegach modelowania ciała pacjent i kosmetolog stanowili dobrany duet, dlatego ważna jest szczegółowa rozmowa o oczekiwaniach pacjenta i efektach jakie można uzyskać w trakcie terapii. W tym celu wykonujemy zdjęcie przed terapią, omawiając te problemy i partie ciała, na których wymodelowaniu pacjentowi najbardziej zależy.
Etap – Omówienie planu zabiegów
Na tym etapie kosmetolog omówi z tobą zabiegi, które będzie wykonywać, ich ilość, odstępy czasowe oraz dobierze najkorzystniejsze cenowo propozycje pakietów. Zawsze zapytaj o możliwość podziału płatności na raty.
Etap – Wykonanie zabiegu.

Teraz pozostaje wykonanie zabiegu. Kosmetolog poprosi o rozebranie się, przebranie się w bieliznę jednorazową lub w specjalny strój zabiegowy. Wykona ustalony zabieg. Podczas zabiegu będzie pytał Cię o odczucia, więc szczególnie przy pierwszym zabiegu nie krępuj się i mów jeśli odczuwasz dyskomfort. Zabiegi na ciało są absolutnie bezbolesne a wręcz niektóre relaksujące.

Etap – Zalecenia po zabiegowe
Po wykonaniu zabiegu otrzymasz od specjalisty wskazówki jak postępować po zabiegu, żeby osiągnąć jak najlepszy i najtrwalszy efekt oraz uniknąć powikłań pozabiegowych. Zadaniem pacjenta jest bezwzględne stosowanie się do tych zaleceń. Kosmetolog opowie Ci również o specjalnych kosmetykach do pielęgnacji ciała w domu, aby wzmocnić i przyśpieszyć oczekiwane rezultaty.

Jak przygotować się do zabiegów modelowania ciała?

Gratulujemy! Pierwszy krok juz za Tobą, jesteś na naszej stronie więc zapewne brakuje Ci ostatecznej decyzji do zmiany swojego stylu życia i podęcia walki z niedoskonałościami swojego ciała!
Nie ważne z jakim problemem się zmagasz, najważniejsze abyś była gotowa do zmian.

Zabiegi modelowania ciała na nawet najlepszych technologiach jakie posiadamy w Laser Estetic, wymagają od Ciebie wytrwałości i zmiany pewnych nawyków.

Na sukces i efekty zabiegowe składają się 4 nierozłączne części:

 • indywidualnie dopasowane zabiegi na certyfikowanych, sprawdzonych urządzeniach
 • aktywność fizyczna (przynajmniej 20 minut dziennie: szybszy spacer, bieganie, rower, siłownia, aerobik, itd)
 • zdrowe odżywianie i nawadnianie organizmu
 • odpowiednia pielęgnacja domowa ciała i suplementacja

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE, VENUS LEGACY I X-WAVE BTL

Te zabiegi nie wymagają wcześniejszego przygotowania

COOLTECH

 • 24 godziny przed zabiegiem, na obszarze na którym ma być wykonywany zabieg, nie stosować kremów, kosmetyków i leków stosowanych miejscowo.
 • 24 godziny przed zabiegiem nie stosować leków, które mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia wynaczynienia ( NLPZ np., Aspiryna, Diclofenac, Ibuprofen, itp.)
 • Przed zabiegiem należy unikać picia alkoholu
 • Kilka dni przed zabiegiem jeść lekkostrawne posiłki, aby nie obciążać wątroby

Jakie są przeciwskazania do zabiegu modelowania ciała?

Zabiegi na ciało wykonujemy na najlepszych certyfikowanych urządzeniach i nowoczesnych technologiach, które są bardzo bezpieczne. Jednak przy każdym zabiegu występują przeciwskazania, które wykluczają wykonanie zabiegu w danym dniu lub w ogóle.

Pamiętaj możesz sama przed zabiegiem ocenić czy możesz wykonać Twój zabieg na ciało.

Zapoznaj się z przeciwskazaniami i jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Dołącz do grona zadowolonych
pacjentów Laser Estetic.

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, urządzeń, na których pracujemy, starannie dobranych i wykwalifikowanych kosmetologów i lekarzy. Gwarantujemy, że decydując się na nasze zabiegi w Laser Estetic, otrzymasz wymarzony efekt przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi i usługi.

Odkryj naszą pasję do kosmetologii i miłość do najnowocześniejszych na świecie technologii w branży beauty.

Najlepsze w Lublinie, nowoczesne technologie

Technologia to nasza pasja, ciagle szukamy nowych rozwiązań i coraz skuteczniejszych urządzeń. Dzięki temu nasi Pacjenci mają gwarancję, że skuteczność, bezpieczeńswto i komfort zabiegów w naszej klinice jest najlepsza na świecie.

Obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie

To nasz priorytet, który codziennie staramy się udoskonalać. Wszystko po to, żeby nasi Pacjenci obdarzyli nas zaufaniem i uwierzyli, że swoją pracę wykonujemy z ogromną starannością, chcąc uzyskać świetne efekty z przeprowadzanych zabiegów, dla dobra samego Pacjenta.

Bezpłatna konsultacja z naszymi ekspertami. Słuchamy i doradzamy.

Pierwsza wizytę zawsze rozpoczynamy od starannych konsultacji, podczas których poznajemy się nawzajem, rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i „pięknych urodowych marzeniach”. To pozwala nam stworzyć Twój indywidualny plan zabiegowy, dzięki któremu wspólnie osiągniemy wymarzone efekty. W Laser Estetic pacjent objęty jest stałą opieką przez cały okres trwania terapii zabiegowych.

Jak umówić się na wizytę?

W celu sprawnej obsługi naszych pacjentów umożliwiliśmy 6 sposobów rezerwacji wizyty.

Skorzystaj z najbardziej dogodnego sposobu dla Ciebie, a my postaramy się zaproponować jak najlepszy i jak najbliższy termin Twojej wizyty.

Przyjdź do nas OSOBIŚCIE.
ul.M.C.Skłodowskiej 2 Lublin I piętro
(róg Lipowej – obok CH PLAZA)
Zadzwoń do nas.
TELEFON 512 160 009
Recepcja jest czynna 9-20, sb 9-15.

Zarezerwuj wizytę ONLINE.
Możesz to zrobić 24 h/dobę logując się na naszej stronie.

Napisz do nas wiadomość przez MESSENGER.

Napisz do nas EMAIL.
info@laserestetic.pl
nasza recepcja odpowie najszybciej jak to możliwe.

Napisz do nas na FACEBOOKU

Abyś nie zapomniała (-ał) o umówionej wizycie, wysyłamy do Ciebie 2 smsy:
 • w ciągu 15 minut z rezerwacją terminu
 • 24 godz przed wizytą w celu przypomnienia o niej
Oczekujemy od Ciebie:
 • jeśli nie możesz przyjść w umówionym terminie, prosimy o kontakt, zmienimy go dla Ciebie
 • jeśli chcesz zrezygnować z wizyty, prosimy o jak najszybszy kontakt celem odwołania jej (sms, telefon, fb)

Jest wielu pacjentów, którzy muszą dłużej czekać na swoją wizytę więc zwalniając termin dajesz im szanse na wcześniejsze wykonanie zabiegu. Może Ty też kiedyś będziesz w takiej sytuacji i ktoś zwolni termin dla Ciebie.

Pamiętaj również, że wykupując karnet na zabiegi, według regulaminu, rezygnując z umówionej wizyty musisz conajmniej z 24 godzinnym wyprzedzeniem poinformować nas o tym. Inaczej Twój zabieg z karnetu zostanie uznany za zrealizowany.

Zapraszamy do kliniki Laser Estetic