Wskazanie:
cera zanieczyszczona, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami

Partie zabiegowe:
twarz, szyja, dekolt, plecy

Ilość zabiegów:
jednorazowo lub 3-4

Częstotliwość zabiegów:
3-4 tygodnie

Znieczulenie:
nie

Czas zabiegu:
ok. 60-80 minut

Zabieg Aquapeel H2® oczyszczanie wodorowe jest dla Ciebie jeśli masz:

 • szarą i zmęczoną skórę
 • nierównomierny koloryt skóry
 • tłustą cerę
 • tendencję do powstawania zmian trądzikowych i stanów zapalnych
 • poszerzone pory i zaskórniki
 • pierwsze oznaki starzenia się skóry
 • narażenie skóry na zanieczyszczenia środowiskowe

Wodorowe oczyszczanie twarzy stanowi ponadto doskonały wstęp do bardziej zaawansowanych kuracji anti – aging. Synergistyczne wykorzystanie uzupełniających się technologii: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej umożliwia poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu.

Poznaj zabieg

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry Aquapeel H2® to jedna z nowości na rynku usług kosmetycznych. Zdobywa uznanie ekspertów i klientów na całym świecie. Ten bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg umożliwia dogłębne oczyszczanie skóry, a także jej dogłębne odżywienie i dotlenienie. Ostatecznie skóra jest odświeżona, odmłodzona i zrewitalizowana.

Technologia Aquapeel H2® umożliwia spersonalizowanie terapii upiększającej dzięki regulacji przepływu powietrza i substancji odżywczych. Ponadto zastosowanie unikalnej kompozycji związków odżywczych, spełniających aktualne wymagania skóry zapewnia efektywną, indywidualną terapię upiększającą.

Zalety zabiegu

 • dotlenienie skóry właściwej
 • przebudowa włókien kolagenowych
 • wyciszenie stanów zapalnych
 • redukcja przebarwień
 • zatrzymanie nadprodukcji sebum
 • poprawa gęstości i jędrności skóry
 • poprawa kolorytu

Film z zabiegu

Jakie efekty przynosi zabieg?

Efekty zabiegu wodorowego oczyszczania skóry zauważalne są natychmiast. Dotleniona i odżywiona skóra zyskuje blask i zdrowy koloryt, jest dogłębnie nawilżona i zrewitalizowana. Zabieg umożliwia ponadto usuwanie zaskórników, zwężenie poszerzonych porów skórnych, złagodzenie stanów zapalnych, a także normalizację wydzielania sebum.

Długofalowym efektem zabiegu oczyszczania wodorowego twarzy jest stymulowanie włókien kolagenowych i elastynowych, zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, wzrost jej gęstości. Poza oczyszczaniem wodorowym twarzy, możliwe jest wykonanie zabiegu na szyję i dekolt, a także wodorowe oczyszczanie pleców.

Zobacz efekty zabiegu Przed i Po

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa technologia Aquapeel H2® ?

Wodorowe oczyszczanie skóry to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry. W tym celu konieczne jest wykonanie kilku zaawansowanych technologicznie procedur: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków i fali radiowej.

Jak wygląda zabieg?

Konsultacja wstępna

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna uwzględniająca diagnozę skóry Pacjenta i wykluczająca przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Sama procedura nie wymaga od Pacjenta żadnych dodatkowych przygotowań.

Zabieg

Oczyszczanie wodorowe twarzy składa się z 6 następujących po sobie etapów:

I ETAP

Neutralizacji wolnych rodników podczas zabiegu hydrabrazji z aktywnym wodorem. Zabieg ten polega na wykorzystaniu głowicy do hydrabrazji, która umożliwia potraktowanie skóry strumieniem wody z aktywnym wodorem pod wysokim ciśnieniem. Wówczas wodór wprowadzany jest w głąb skóry i wiąże się z reaktywnymi formami tlenu, minimalizując ich niepożądany wpływ na procesy starzenia się skóry. W reakcji tej powstaje woda i czysty tlen, zabieg jest zatem całkowicie bezpieczny dla skóry.

II ETAP

Eksfoliacji, czyli złuszczania martwego naskórka z wykorzystaniem starannie skomponowanej mieszanki kwasów. Ten etap przygotowuje skórę na przyjęcie związków odżywczych, wprowadzanych w głąb skóry w kolejnych etapach zabiegu.

III ETAP

Dotlenienia komórek skóry z wykorzystaniem innowacyjnego źródła doskonale przyswajalnego tlenu. W tym etapie wykorzystywana jest głowica podciśnieniowa, wprowadzająca aktywny tlen w głąb skóry. Umożliwia to uzyskanie efektu przeciwzapalnego, bakteriobójczego, normalizującego wydzielanie sebum oraz stymulacji mikrokrążenia krwi. Dzięki temu skóra zyskuje blask i koloryt, a dzięki stymulowaniu syntezy kolagenu i elastyny – zwiększa się gęstość skóry.

IV ETAP

Laminacji, czyli zabezpieczenia skóry przed wpływem wolnych rodników. Taka infuzja związków aktywnych o wysokim potencjale antyoksydacyjnym spowalnia procesy starzenia się skóry, powstawanie zmarszczek czy przebarwień.

V ETAP

Wtłaczania substancji aktywnych przy pomocy głowicy emitującej ultradźwięki. Fala ultradźwiękowa wprowadza komórki skóry w kontrolowane drgania, co determinuje powstanie efektu termicznego i relaksacji struktur skórnych. Ten etap zabiegu stymuluje krążenie krwi, usprawnia metabolizm komórek skóry oraz zwiększa ich potencjał regeneracyjny.

VI ETAP

Liftingu bipolarną falą radiową, czyli wywołania efektu termicznego w skórze (do wysokości 42 stopni) na drodze oddziaływania prądu o wysokiej częstotliwości. Działanie liftingujące wynika z obkurczenia włókien kolagenowych i wzrostu napięcia i elastyczności skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, przyjemny i nie wymaga znieczulenia.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest brak efektów ubocznych, a także możliwość przeprowadzenia procedury przez cały rok. Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy można wykonać nawet na cerze wrażliwej i naczynkowej, a także trądzikowej. Najważniejsze jest to, że 3 etapy zabiegu można wykonać zarówno u kobiet w ciąży, matek karmiących i osobach po świeżo przebytych nowotworach.

Ile zabiegów należy wykonać?

Oczyszczanie wodorowe stanowi wstęp do każdej terapii anti-aging. Ponadto jako indywidualny zabieg daje efekt dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia, wspomaga wyrównanie kolorytu skóry oraz stymuluje ją do poprawy elastyczności. Dodatkowym plusem terapii jest bardzo mała liczba przeciwwskazań. Zabieg wykonujemy co 3-4 tygodnie

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Skóra jest oczyszczona, nawilżona, dotleniona. Zabieg można łączyć z większością technologii dostępnych w naszej klinice. Bardzo skuteczne jest wykonanie oczyszczania wodorowego przed każdym zabiegiem anti aging w celu lepszego pochłaniania skłądników aktywnych dostarczanych skórze podczas zabiegu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga od Pacjenta badań czy przygotowania. Po wykluczeniu przeciwwskazań przez Kosmetologa, Pacjent może mieć wykonany pierwszy zabieg.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu ważne jest żeby:

 • przez 2-3 godziny nie nakładać makijażu
 • przez 3 dni nie korzystać z sauny i basenu
 • stosować na skórę filtr ochronny min. 30 spf

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • aktywne choroby skóry
 • patologiczne stany chorób przewlekłych (nowotwór, cukrzyca, epilepsja, itp.)
 • rozrusznik serca oraz metalowe implanty
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny
 • ciąża

Pierwszą część zabiegu, czyli oczyszczanie wodorowe można wykonać również u kobiety w ciąży i po chorobie nowotworowej.

BLOGLaserPiękna skóraPiękne ciało
8 czerwca 2020

Luźny brzuch po ciąży? Najskuteczniej zadziała fala radiowa Venus Legacy

Luźna skóra na brzuchu – czy da się jej zapobiec? Utrata jędrności skóry na brzuchu to wynik jednoczesnych zmian hormonalnych w ciele kobiety, jak i dość szybkiego przybierania na wadze.…
BLOGLaserMęska strefaPiękna skóraPiękne ciało
15 marca 2017

Naczynka, rumień, przebarwienia – mówimy STOP!!!

Wkrótce lato, więc coraz częściej zaczynamy marzyć o pięknej skórze, którą będziemy mogli swobodnie odsłonić. Właśnie teraz jest odpowiedni moment, aby rozprawić się z problemem pajączków na twarzy, ciągłego rumienia…
BLOGPiękna skóra
18 listopada 2016

Rumień – zimowa udręka. Co to jest i jak go leczyć?

Jeżeli Twoja skóra na twarzy łatwo się czerwieni, nadmiernie reaguje na czynniki miejscowe jak i ogólne, jesteś posiadaczem skóry naczyniowej. Jednym z najczęstszych problemów osób z tego typu cerą jest…