Skip to main content

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

Beauty Summer -10% OFF

szukaj
0

Witamina C to przede wszystkim składnik o właściwościach odmładzających. Jako przeciwutleniacz chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, czyli głównych winowajców starzenia się skóry. Poza tym witamina C wywiera korzystny wpływ na produkcję kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność i sprężystość skóry oraz wzmacnia naczynia krwionośne. Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków z witaminą C, skóra odzyskuje blask, staje się bardziej napięta, nawilżona i wygładzona.

Bardzo ważną rolą witaminy C jest jej zdolność do rozjaśniania przebarwień i wyrównywania kolorytu skóry, poprzez hamowanie wytwarzania melaniny. Jeśli masz na twarzy ciemne plamki, które powstały w wyniku ekspozycji na słońce, polecamy zastosować kurację rozjaśniającą przy użyciu serum z witaminą C. Kosmetyk nie tylko pomoże rozjaśnić przebarwienia, ale również ochroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Najlepiej stosować połączenie dwóch preparatów – kosmetyku z filtrami przeciwsłonecznymi oraz serum z witaminą C. Taka kombinacja uchroni skórę przed zmianami pigmentacyjnymi, ale również przed zmarszczkami spowodowanymi nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne.

Witamina C jest uniwersalną substancją, która sprawdzi się u większości kobiet, dlatego warto zwrócić uwagę na kosmetyki oraz zabiegi z jej wykorzystaniem. W naszej ofercie zabiegowej znajdziecie peeling chemiczny marki Sesderma z zawartością witaminy C – C-Peel rozświetlenie i blask, który skutecznie poprawia wygląd skóry. Dzięki niemu cera stanie się bardziej miękka, gładka, rozświetlona i nawilżona.