Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Potrójna moc lasera

Laser Soprano Titanium to prawdziwy przełom w technologiach depilacji laserowej. Jako jedyny, łączy w sobie aż 3 wiązki światła, dzięki którym z łatwością dociera do włosów mieszczących się na różnych głębokościach, a marzenie o idealnie gładkiej skórze jest do osiągnięcia jeszcze szybciej, bezpieczniej i zupełnie bezboleśnie!

Technologia łączy w sobie moc 3 wiązek światła, których parametry pozwalają urządzeniu oddziaływać na włoski na różnych głębokościach i o różnej strukturze oraz przy różnych fonotypach skóry (I –VI):

  • wiązka diodowa – speed (810 nm) skuteczna jest przy włoskach ciemnych położonych na średniej głębokości w skórze
  • aleksandrytowa (755 nm) przeznaczona jest dla jasnych włosów położonych płytko
  • neodymowo jagowa (1064 nm) – idealne rozwiązanie dla ciemniejszej skóry i bardzo głęboko rosnących włosków

Połączenie tych trzech technologii gwarantuje nam najwyższą skuteczność w laserowej redukcji owłosienia. Soprano Titanium nie zna ograniczeń tj. jasne czy rude włoski, albo ciemna skóra – z perfekcyjną precyzją atakuje nawet najcieńsze włoski.

 

Dwie doskonałe głowice

Laser Soprano Titanium to unowocześniona wersja Soprano Ice Platinium, która posiada 2 nowoczesne głowice: ALEX 755nm, przeznaczoną do delikatnych, jasnych włosków i innowacyjną Quattro 3D, łączącą w sobie potrójną moc lasera. Głowica Soprano Titanium Quattro 3D ma bardzo dużą powierzchnię zabiegową (aż 4cm2), która umożliwia pracę nawet na obszarze do 600cm2 podczas jednej sesji! Dzięki temu, zabiegi depilacji laserowej w Laser Estetic są bezbolesne i szybkie, a efekt idealnie gładkiej skóry osiągamy już nawet po 5-8 zabiegach!

 

Komfortowa i przyjemna depilacja? Tylko w Laser Estetic!

Soprano Titanium, w odróżnieniu od innych urządzeń, pracuje w trybie In-Motion. To znaczy, że ruchy głowicą są płynne i ciągłe, bez odrywania jej od skóry. Ponadto, charakteryzuje się nowoczesną techniką pracy SHR (stopniowe podgrzewanie skóry), która w odróżnieniu od HR, stosowanej w innych laserach, nie powoduje bólu czy dyskomfortu Pacjenta. Efekt? Pacjenci pokochali go za wyjątkową szybkość, dokładność i sprawność w usuwaniu zbędnego owłosienia oraz niezwykle przyjemną w odczuciach depilację.

Vectus czy Soprano? My stawiamy na DUET – pakiet PRO!

 

Mogłyby być dla siebie konkurencją, ale w Laser Estetic dobrze wiemy, że terapie łączone przynoszą jeszcze lepsze rezultaty. Chcesz mieć pewność, że włoski znikną bezpowrotnie? Połącz moc obu naszych laserów i wybierz nasz autorski pakiet PRO. Co zyskujesz?

  • Masz szansę wypróbować na swojej skórze obu technologii
  • Połączone lasery działają szybciej i jeszcze skuteczniej
  • Palomar Vectus i Soprano Titanium raz na zawsze uśmiercą włosy wraz z ich macierzą!

Poznaj ceny pakietu PRO:

CENNIK