Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Witajcie!

Jak co roku we wrześniu wiele osób zaczyna interesować się zabiegami depilacji laserowej. Jedni są zmęczeni częstym goleniem włosków maszynką, inni wiedzą już jak wygodnie żyje się bez owłosienia i zaczynają zabiegi na kolejne partie. Powodów jest dużo, a my cieszymy się, że depilacja Vectus również w tym roku ma aż takie powodzenie.

Jesień to idealny czas na rozpoczęcie usuwania owłosienia laserem.

Po pierwsze słońce jest już coraz słabsze, więc przy stosowaniu zaleceń nie zagraża naszemu zdrowiu, urlopy się pokończyły więc nie opalamy się (pamiętajmy, że od ostatniej ekspozycji na słońce musi minąć 3 tygodnie).

Po drugie, aby usunąć owłosienie należy wykonać co najmniej 6 zabiegów w odstępach nawet 10-12 tygodniowych, więc potrzebujemy minimum roku na uzyskanie pełnego efektu. Rozpoczynając zabiegi teraz, na lato będziemy cieszyć się gładką skórą bez zbędnego owłosienia.

Tym osobom, które jeszcze zastanawiają się nad rozpoczęciem depilacji w naszym salonie lub boją się jej, chciałabym przedstawić poniżej kilka ważnych atutów, które pomogą podjąć tę słuszną decyzję:

1. Pracujemy na najlepszej technologii na świecie Palomar Vectus, która jest bardzo skuteczna i bezpieczna. Posiada Skintel – komputerowy czytnik melaniny w skórze, dzięki któremu urządzenie samo dobiera maksymalne, ale bezpieczne parametry zabiegowe. Dzięki temu eliminujemy ryzyko poparzenia. Vectus, dzięki systemowi chłodzenia, uznany jest za najmniej bolesny laser do usuwania owłosienia. Poza tym ma dużą głowicę zabiegową oraz tryb szybkiej pracy, dzięki temu zabiegi mogą być wykonywane błyskawicznie (pachy 2 minuty, bikini 10 minut, nogi całe 40 minut).

2. Nasz wykwalifikowany przyjazny zespół specjalistów współpracuje z Klientem indywidualnie przed zabiegiem w trakcie konsultacji, kontrolując odczucia Klienta w trakcie zabiegu oraz tuż po nim.

3. Każdy może umówic się na bezpłatne, niezobowiązujące konsultacje, w trakcie których przeprowadzamy wywiad kwalifikujący do zabiegu, ale przede wszystkim odpowiadamy na wszelkie pytania Pacjenta.

4. Chcemy, żeby depilacja laserowa była dostępna dla każdego, dlatego stworzyliśmy jako jedyni w Lublinie bardzo korzystne pakiety. Nielimitowana depilacja to pakiet nieograniczonych zabiegów na wybraną partię ciała nawet przez 2 lata. Już za cenę 1.399 zł (1.000 zł za kolejne duże partie) lub 899 zł (700 zł za kolejne małe partie) możesz wykonać tyle zabiegów, ile potrzeba bez ryzyka dodatkowych kosztów. Dla wygody wprowadziliśmy możliwośc zapłaty w dogodnych lekkich ratach.

Zapraszam Was serdecznie na zabiegi depilacji laserowej do naszego salonu. Jestem pewna jakości wykonywania zabiegów oraz profesjonalizmu i empatii naszych kosmetologów.