Skip to main content

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

Kup Voucher na Dzień Mamy ♥♥♥

szukaj
0

Skąd te problemy?
Skóra wokół oczu, jako jedna z najwrażliwszych partii ludzkiego ciała jest wyjątkowo cienka i bez odpowiedniej pielęgnacji, dość łatwo ulega wczesnym procesom starzenia. Są one wynikiem wielu czynników zewnętrznych (tj. promieniowania UV, niedoboru snu i zmęczenia, zanieczyszczonego środowiska, wysuszających kosmetyków o kiepskiej jakości, pracy przed komputerem, papierosów i nieprawidłowego odżywiania) ale również wynikają z wewnętrznych, indywidualnych uwarunkowań genetycznych.
Do listy najpopularniejszych problemów zaliczamy zmarszczki mimiczne, cienie pod oczami, obrzęki i worki pod oczami, przebarwienia, opadające powieki i brwi. Każdy z nich wymaga profesjonalnego leczenia i pielęgnacji, gdyż pozostawione bez ingerencji specjalisty, mają skłonność do szybkiego pogłębiania się.

SOS na zmarszczki mimiczne
Wyrażanie swoich emocji jest naturalnym zachowaniem dla każdego z nas. Z wiekiem, każda emocja przyczynia się do pojawienia najczęstszego rodzaju zmarszczek, tzn. zmarszczek mimicznych. Są one pochodną pracy mięśni twarzy, które pod wpływem kurczenia i rozkurczania, rozciągają naszą skórę, wywołując zmarszczki. Najczęstszym problemem, z jakim zmagamy się w codziennej pracy w naszej Klinice, to tzn. zmarszczki lwie (pomiędzy brwiami) oraz kurze łapki (zmarszczki w okolicach zewnętrznych kącikach oczu).
Najchętniej polecanym w walce ze zmarszczkami mimicznymi jest zabieg mezoterapii DermoPen Q1. Jest to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda stosowana do poprawy jakości i wyglądu naszej skóry, której głównym celem jest rewitalizacja i odmłodzenie skóry. Jest najnowocześniejszą oraz najskuteczniejszą metodą natychmiastowego dostarczenia skórze niezbędnych składników do jej samoistnej odnowy (kwas hialuronowy, witaminy i aminokwasy). Mezoterapia pozwala na redukcję istniejących, drobnych zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Dzięki temu, skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.
Ze zmarszczkami poradzi sobie też laser frakcyjny EMERGE, który poprzez uszkadzanie wybranych komórek skóry, wspomaga wzrost nowej, zdrowej tkanki. Bezinwazyjny, szybki i bezpieczny zabieg laserowy EMERGE pomoże szybko zredukować niechciane zmarszczki i da efekt naturalnego liftingu.

SOS na cienie pod oczami i przebarwienia
Niewystarczająca ilość snu, ogólne zmęczenie lub nieprawidłowy tryb życia związany ze złym, nieregularnym odżywianiem to główne przyczyny wiotczenia i osłabiania skóry wokół oczu. Efektem są widoczne naczynia krwionośne i zaciemnienie skóry w okolicach oczu. Smutny, zmęczony wygląd twarzy często staje się poważnym problemem, z którym nie radzą sobie nawet maskujące kosmetyki.
Receptą na te problemy jest zabieg Venus Legacy, który sprawia, że spojrzenie uzyskuje świeżość poprzez redukcję płynu wokół okolic oczu, a dzięki pobudzaniu wzrostu nowych włókien kolagenowych i elastynowych, widoczne jest niemal natychmiastowe wygładzenie i pobudzenie skóry.

SOS na obrzęki i worki pod oczami
Używki, choroby ogólnoustrojowe (niedoczynność tarczycy, odwodnienie), nieprawidłowa dieta i nieuchronny proces starzenia, przyczyniają się do powstawania i pogłębiania worków pod oczami i obrzęków skóry. Są one efektem zmniejszania się napięcia skóry, które prowadzi do jej wiotczenia i zwisania. Na pomoc przychodzi tu zabieg Endermolift LPG.
Endermolift LPG to całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, wygładzania zmarszczek i ujędrniania skóry na twarzy. Zabieg silnie pobudza komórki skóry do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu, dzięki czemu skóra zyskuje sprężystość, jędrność i zdrowy, świetlisty kolor. Sam masaż Endermolift LPG jest niezwykle relaksujący i przyjemny, a jego efekty widoczne są natychmiast.
SOS na opadające powieki i brwi
Nieubłagalnym efektem starzenia się skóry są nieestetycznie opadające powieki i brwi. Skóra wokół oczu, wrażliwa na spadek poziomu kolagenu i elastyny, szybko traci swoją jędrność i opada.
Zabieg Plasma IQ™ jest bezpieczną i prostą technologią służącą do bezinwazyjnego liftingu powiek górnych i dolnych, za pomocą którego generowana jest plazma w postaci mikrowiązek sublimujących naskórek i obkurczających skórę. Zjawisko to, porównywane do pioruna, daje zauważalny efekt już po pierwszym zabiegu, który utrzymuje się od 2 do 4 lat.

Listopadową misją Laser Estetic jest walka z wszystkim powyższymi problemami skóry wokół oczu. Dlatego mamy dla naszych Klientów wyjątkowy rabat -30% na zabieg obejmujący ten obszar twarzy. Promocja obejmuje aż 5 naszych topowych terapii:  PLASMA IQ, EMERGE, DERMOPEN, ENDERMOLIFT i VENUS LEGACY. Do 30 listopada możesz wykupić wybrany przez siebie zabieg na twarz o wartości minimalnej 249 zł i otrzymać -30% rabatu na zabieg na okolice oczu.
O szczegółach i regulaminie promocji dowiesz się więcej na naszej stronie internetowej: https://www.laserestetic.pl/